Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tapasztalatok jó 4D utrahang...

Tapasztalatok jó 4D utrahang helyekről Budapesten? Mi a véleményetek Dori ultrahangról, Hepinetről és a 4Dgenesisről? Melyiket ajánljátok?

Figyelt kérdés
2009. aug. 12. 12:59
 1/9 anonim ***** válasza:
Mi a Kleopátra Házban voltunk, nagyon rendesek voltak.
2009. aug. 12. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Mi a 4D Genesisnél voltunk és azért ott, mert ezen az oldalon nagyon dicsérték őket. 3* voltunk két különböző hölgynél és nagyon kedvesek voltak, sokáig is vizsgáltak. Arról nem is beszélve, hogy jobb minőségű képeket csinálnak, mint sok helyen. Sógornőmék voltak valahol máshol, de teljesen homályosak voltak a képek, alig látszott valami, úgyhogy aztán ők is ide mentek. Abszolút ajánlom!!
2009. aug. 12. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Mi a dori UH-on voltunk 13 hetesen. Nagyon kedves volt az ultrahangot végző hölgy, jól megnézte a babát, amiket kértem megismételte, megmutatta. Habár.... :) Azt mondta, hogy kisfiunk lesz, bár nem mondta 100%-ra és 19 hetes UH-on azt mondta az orvos, Ő inkább kislányra tippelne, de Ő sem látta biztosan :)
2009. aug. 12. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Mi is a 4D Genesis-nél voltunk! 3szor is mind két hölgynél. Nagyon aranyosak! 40-50 percig vizsgálnak, nagyon alaposak, kedvesek és isteni képeket csináltak, nagyon jó minőségűeket! Én csak ajánlani tudom őket!

Jó mozizást!

32 hetes pocis

2009. aug. 12. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
a 4Dgenesisben a teljes vizsgálathoz genetikai UH is tartozik? Mert a honlapjukon kicsit zavarosan van megfogalmazva. Mit tartalmaz a teljes terhességi vizsgálat?
2009. aug. 12. 13:36
 6/9 anonim ***** válasza:
mi is a kleopátrában voltunk először 18 hetesen akkor nagyon jó volt minden, a képek a videó, szuper élmény volt, majd voltunk 28 hetesen is ,akkor viszont nem voltunk megelégedve közel sem...A képekből 2 db ha olyan hogy élvezhető a videó szintén élvezhetetlen, és nem azért mert a baba háttal van vagy alszik hanem a minőségük, nem élesek, nem látványosak, nem kaptuk azt a minőséget amit az ember 12e ft-ért érdemelne...
2009. aug. 12. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Én is a 4DGenesist ajánlanám. A többiek már leírták: alaposak, kedvesek, tényleg bőven megkaptam a pénzemért azt, amiért mentem, jó minőségű a felvétel, szépek a képek (bár én annyit csaltam, hogy náluk csak egy képet nyomtattam, ami benne volt az árban, a többit cd-n vittem fotóshoz és ott nyomtattam szinte ingyen).

Nem csak mozizás volt, hanem a babánkon mindent megnéztek, megmértek, vizsgáltak, amit csak lehetett.

2009. aug. 12. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Én is a Genesisnél voltam kétszer, 18 és 26 hetesen. Mindent lemérnek, megnéznek, kérdezhetsz bármit. Én is a méhlepényt kérdeztem, hol tapad, elmondta, mit ne csináljak (kicsit mélyen tapadt). Tényleg nagyon rendesek. 1 óra csak rád és a babádra van szánva.


33hetes pocis

2009. aug. 12. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Én is voltam a "Genesis" moziba és 3/4 óráig ultrahangoztak, mert keresgélték a babámat. Mind ezt sok pénzért és mosolyogva. Ők lányra tippelgettek, majd fiam született. Ennyit róluk. A rosz tapasztalat után, a Kleopátra házba, majd a Dr. Szöszibe és remek volt,

egy megváltás.

2010. jan. 5. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!