Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A kismamákat csak a lakhely...

A kismamákat csak a lakhely szerinti sztk-ban kötelesek ellátni?

Figyelt kérdés
2012. nov. 5. 14:46
 1/7 anonim ***** válasza:
Engem csak ott fogadtak, a másik helyről elküldtek vizsgálat nélkül.
2012. nov. 5. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Igen,sajnos.
2012. nov. 5. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

én pl nem a lakhely szerintibe járok.

veszprém megyei vagyok és fejér megyébe járok.

fogadott orvosom nincs,sajnos már x be kellett feküdnöm a kórházba,egyszer se zavartak el.

orvoshoz is fejér megyébe járok,bár nem a kórházba hanem nővédelmi központba.

én úgy tudom hogy szabadon megválaszthatod kihez jársz orvoshoz és hol akarsz szülni,

az más kérdés ha nincs orvosod és milyen "hangulatba" fogadnak.

2012. nov. 5. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
2x bocsi
2012. nov. 5. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Beszéltem egy jogsegély szolgálattal és sajnos csak ott kötelesek ellátni ahol a lakhelyem is van. Ez alól sajnos a kismamák sem kivételek. :(
2012. nov. 6. 10:31
 6/7 anonim ***** válasza:
Bárhova járhatsz pl. magánnőgyógyászhoz is végig, de akkor nem lesznek meg a szükséges pecsétjeid stb... az állami juttatásokhoz. Még a saját körzetedben lévő nőgyógyászok közül se mindegy, hogy kihez, ki van jelölve általában egy terhesgondozásra.
2012. nov. 6. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Esetleg szerezz ideiglenes lakcímet oda ahova szeretnél járni. Akkor nem csak az állandó lakcímed, hanem az ideiglenes alapján is kötelesek ellátni.
2012. nov. 7. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!