Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek? Holnap leszek...

Xtina22 kérdése:

Szerintetek? Holnap leszek 17hetes első baba. És nem is vagyok egy vékony alkat. Pici bökdöséseket rúgás féléket érzek. Ő lehet már?

Figyelt kérdés
2012. nov. 6. 19:34
 1/9 anonim ***** válasza:
Sztem Őt érezheted már, én legalábbis 17 hetesen éreztem először az első babánkat, most a másodikat várom, Őt 16 hetesen éreztem először.
2012. nov. 6. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Első babát én 16 hetesen éreztem.

Szerintem őt érzed:)

13hkm.

2012. nov. 6. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Olyan bizonytalan vagyok. Nem tudom biztosra és ez olyan rossz... :(

Remélem tényleg a kicsim :)

2012. nov. 6. 19:45
 4/9 anonim ***** válasza:
Ő AZ BIZONY!!! :))
2012. nov. 6. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Szerintem is ő az. :)

Nekem 16. héten mozdult meg. Olyan volt, mintha apró buborékok mentek volta a pocimban.


Boldog babavárást!

2012. nov. 6. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek :)

Én először középen lent éreztem mintha pillangók repkedtek volna utána kicsit bal oldalt én is buborék félét éreztem de ebbe se vagyok biztos.

Ti is ilyen bizonytalanok voltatok? :$

2012. nov. 6. 19:57
 7/9 anonim ***** válasza:

5-ös vagyok.

Persze, hogy bizonytalan voltam. :) Viszont egyre erősebb és gyakrabb lesz ez az érzés! :)

Csodálatos dolog!

2012. nov. 6. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Az biztos :)
2012. nov. 6. 20:07
 9/9 anonim ***** válasza:

Szerintem semmi köze nincs ahhoz hogy mennyire vagy vékony. Attól még nem fogod később érezni a babád mozgását. Legfeljebb kívülről lehet majd később érezni. Én 16 hetesen éreztem először, és hát én sem vagyok vékony, sőt a méhlepény is a mellső falon tapadt.

Viszont kívülről a kezemmel csak 24 hetesen éreztem/láttam a rúgásait.

2012. nov. 6. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!