Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van kedvetek egy kis teszthez?...

Van kedvetek egy kis teszthez? :-) Nem kell leszólni meg beszólni! Tudom hogy játék csak érdekelne kinek mi jött ki!

Figyelt kérdés
Sziasztok! 23hetes terhes vagyok első baba a 19heten és a 20héten is látták egyértelműen hogy fiú! Nővérem egy héttel idősebb terhes második baba elsőnél is kb a 30héten mondták meg 80%ra hogy kislánya lesz most ugyan ez a helyzet 24hetesen semmi:-) van egy teszt fogod a karikagyűrűd és felfogatod egy 20cmes cérnára a csuklód fölé tartod a tényered feledje néz hozzá érinted a csuklódon lévő erekhez tízszer fel felemeled és hagyod ha jobbra balra leng akkor fiú ha körbe lány! Szóval én megcsináltam nekem kijött hogy fiú! Lenne kedve valakinek megcsinálni és leírni mi lett az eredmény és be e jött az ultrahanghoz képest?!:-)

2012. nov. 6. 20:58
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Jajj köszönöm annyira aranyosak vagytok hogy ennyien megcsináltatok:-)
2012. nov. 7. 09:59
 12/19 anonim ***** válasza:

23 hetes vagyok, eddig nem mutatta magát a vizsgálatokon a baba. Most kisfiút jósolt az inga. Reméljük, holnap megmutatja magát az UH-n és akkor kiderül ;)


Azt tudja valaki, hogy mi van akkor ha nem az első babát várom? Akkor annyiszor kell megcsinálni, ahányadik gyermek lesz, vagy a kérdés mindig a még meg nem született babára vonatkozik?

2012. nov. 7. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

utolsó,

ez jó kérdés,engem is érdekelne!


Lányt mutatott,megcsináltam most,de nem első babám.


akkor mi van?

2012. nov. 7. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

13-as! Az első baba milyen nemű?


Én egyébként az előbb 2x csináltam. Első körben egyszer kérdeztem, akkor fiút mutatott. Második körben kétszer egymás után kérdeztem, mindkettőre fiút jósolt. (Első gyermekem fiú)

2012. nov. 7. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Énis megcsináltam. Először a bal csuklómnál, ott lányt mutatott. Majd megcsináltam a másik kezemen is ott fiút. Újra próbáltam a balt, ismét lányt. Van egy 3,6éves kisfiam.:)
2012. nov. 7. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Bocsi elírtam. Szóval 3és fél éves.:D
2012. nov. 7. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

13as vagyok.

2 fiam van.

Most lányt mutatott azért kérdezem,hogy most 3szor kellett volna megcsinálnom vagy mivel pocakban van a 3.most rá vonatkozott az eredmény...?

2012. nov. 7. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

12-es vagyok.

Megcsináltam úgyis, hogy a csuklóm fölé tartottam, és vártam. Érdekes volt: először kilengett fiút jelezve, aztán megállt kb. 10 mp-re, majd újra kilengett fiút jelezve, aztán újra megállt és többet nem mozdult. Hozzáteszem, én nagyon szkeptikus vagyok az ilyesmivel kapcsolatban, de most már nagyon kíváncsi vagyok.

Van már egy fiam, a második bébit most várom. Eddig ultrahangon nem mutatta magát a pocakbaba, talán holnap kiderül! :o)

2012. nov. 7. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Én is leírom, hogy ismerem ezt az ingás jóslást:

Először is bal csukló felett jobbra balra 3x át kell emelni a gyűrűt, majd megkérdezni az ingától, hogy kérdezhetünk-e? Ha körkörösen kileng, akkor IGEN, ha csak jobbra-balra leng- akkor NEM- akkor kicsit később kell újra próbálni. Ha igent mutatott, akkor kérdés: HÁny gyerekem lesz és milyen neműek? a bal csukló felé kell rakni az ingát, és várni, hogy lengjen. Leng- megáll-leng-megáll, addig hagyni, amig végleg megáll.

Én akárhányszor kérdeztem, mindig fiu-fiu-lányt mutatott, férjemnél is, De három kisfiunk van. Szóval 66%-ban bejött. :) Tesómnak is és nagyon sok ismerősnek megcsináltuk már- csak szórakozásból, de tényleg mondhatom, hogy kb 80-90%-ban be is jött!!

Pl a kínai jóslás, ami van a neten, aszerint 3lányomnak kellene lennie... Az alig -alig jöbb be ismerősi körben. :))


Sztem tökjó móka.

:) Nem több.

2012. nov. 7. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!