Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ti szoktatok beszélni a...

Ti szoktatok beszélni a pocaklakótokhoz? Van bármi jelentősége?

Figyelt kérdés
20 hetes kismami
2012. nov. 7. 08:05
 1/5 anonim válasza:
Szia mi szoktunk de poénból csak:)25 hetes vok:)
2012. nov. 7. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Beszéltem hozzá, de nem olvastam neki esti mesét. Inkább az érzéseimet nyilvánítottam ki jobban a külvilág felé, ezt pedig ő sokkal jobban érezte és befolyásolta.


Amikor megszületet (sürg-császáral), akkor odahozták egy pillanatra. Végig üvöltött/sírt. Amikor meghallotta a hangom és adtam neki egy puszi elcsöndesült és nézett rám.

Az arcára ez volt írva: "Jéé! Hát te vagy az anyukám?"


Sosem felejtem el ezt az arcot!!!

2012. nov. 7. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én konkrétan hozzá nem beszélem, de úgy vettem észre a mozgásából, rugásaiból, hogy a vége felé felismerte a hangomat, sőt az apukája hangját is.
2012. nov. 7. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
nem szoktam beszélni hozzá, elég sok emberrel beszélek és így hallja a hangomat eleget :) az apukája keveset van mellettem így ő szokott vele beszélni hogy őt is megismerje majd
2012. nov. 7. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

38 hetes vagyok,be van már fordulva,feje is beilleszkedve,ha mozog hát az eléggé tud fájni,na ilyenkor mondom neki hogy vagy kijössz,vagy nyugton maradsz :D

meg amikor egész nap meg se áll és számolásnál meg se moccan,akkor is megszidom :D

illetve szoktunk vitatkozni amikor a lábát a bordáim közé helyezi és határozott mozdulattal feszegeti.

2012. nov. 7. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!