Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hasmenés terhesen? Volt...

Tibor215321 kérdése:

Hasmenés terhesen? Volt valaki így? Nem ettem olyan kaját gyümölcsöt sőt mostanában még a joghurtot tejet sajtot. Sem kívánom és nem is fogyasztom.23hetes vagyok

Figyelt kérdés

amúgy viccet félre téve (Tibor felesége)

eddig talán 1-2x fordult elő 2hetente

de tegnap este elég rosszul voltam erős görcsök jöttek közben ( és bár ugye már szültem nálam így indult meg) és félek nagyon doki azt mondja diétázzak ezt teszem sőt nem ettem semmi olyan kaját gyümölcsöt ami lazítaná.

Sőt szedem a vasat c-vitamint hozzá

Hipp natalt ittam eddig + Gravidát szedtem felváltva hol ez hol az.

1hete Elevitet tudtak adni a gyógyszertárban ettől nagyon fáradt levert vagyok és erős hányingerem van.

Abbahagytam és 2napja szedek vasat amiben van folsav is és arra gondoltam lehet ettől?

Hiába mondják megfogja 2.terhességemnél is 7.hónaptól végig ment a hasam nem fertőzés volt. és akkor is vasat kellett szednem.

Natúr nem fűszeres kajákat eszem.



2012. nov. 7. 09:53
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!Sok okosat nem tudok mondani neked,csak annyit,hogy 8 hetesen kérdeztem a dokit,hogy baj-e,hogy néha megy a hasam.Annyit mondott csak,hogy nem baj,sőt jobb mint a székrekedés.

23 hetesen lehet más a helyzet,hívd fel a dokidat!

2012. nov. 7. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Sziasztok!


Én magyar országon , a kedvesem német országban él.

2,5 hete "váratlanul" hazajött :)

Szeretkeztünk ha kellett ,ha nem! :)))

A menstruációm 2 nap múlva kell hogy megjöjjön,de egyenlőre semmi jele nincsen.

Ugyanakkor a múlt héten szerdán haza kellett jönnöm a munkahelyemről ahol diszpécserként dolgozom,mert 4szer hánytam 2 óra alatt.

Ez elmúlt másnapra,azóta viszont hígabb a székletem mint a normális.

Ahogy étkezem,utána fél órával mennem kell az illemhelyre.


Elképzelhető hogy állapotos vagyok??

8 éve tartó kapcsolatunk alatt nem sikerült teherbe esnem :((


Várom mielőbbi válaszaitokat.

Előre is köszi : Timi

2013. febr. 12. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!