Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamák akik otthon tornáztok...

Kismamák akik otthon tornáztok, mit tornáztok?

Figyelt kérdés
Segítsetek már nekem. Eddig is tornáztam, de most hogy kiderült babát várok, nem tudom, hogy mit lehet és mit nem. Ti mit tornáztok? Kismamatornát? Vagy valami könnyebb tornát? Adjatok már tanácsot, ötletet! És az első 12 hétben is tornáztatok és hány hetes korig?
2012. nov. 7. 12:16
 1/3 anonim ***** válasza:
Én Rubint Réka kismama dvd-jére tornászom, de csak a 12. hét után kezdtem el, mert az első trimeszteres része azért megerőltető. Mindjárt betöltöm a 40. hétet, és még most is minden nap tornászom rá, bár már csak a harmadik trimeszteres rész felét bírom, mert négykézláb már nem megy a lábemelgetés.
2012. nov. 7. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi szépen!
2012. nov. 7. 12:35
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia!


Én is Rubint Réka kismama dvdjére tornáztam az elején, aztán egy idő után kicsit meguntam, úgyhogy másokat is kipróbáltam. Úgy a 32. héttől pedig elkezdtem kismama jógázni, mert azt hallottam, hogy az a szülésnél is előny lehet. Hát remélem tényleg előnyömre válik majd. :)


40+0 hkm

2012. nov. 7. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!