Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit tornáztok otthon?

Mit tornáztok otthon?

Figyelt kérdés
2011. jan. 13. 08:01
 1/3 anonim válasza:
100%

Szia!


Én éppen egy hete kezdtem tornázni, hogy leadjam az ünnepek alatt felszedett kilókat...nagyon nehéz volt rávenni magam mivel egyáltalán nem szeretek sportolni. Eddig nem is mozogtam semmit, csak simán odafigyeltem arra mit eszem. Jelenleg Rubint Réka DVD-re tornázok, ami naponta csak 20-30 perc. Nem mondom hogy nem kemény, de bízom benne hogy érni fog valamit. A legjobb benne hogy én választhatom ki, hogy az adott napon mely izmokat akarom megmozgatni: fenék-, csípő-, comb-, és felsőtestgyakorlatok is vannak rajta 20-20 percben. Eddig még bírom....majd kiderül meddig.


üdv

2011. jan. 13. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Én korábban Rubint Réka - Napi 20 perc önmagadért dvd-re tornáztam. Tényleg elég kemény, de nagyon jó. Kicsit megunva áttértem Béres Alexandra - Legjobb formád edzésre. Ez most jobban tetszik :)
2011. jan. 13. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
lehet hogy kicsit közhelynek tűnik, de én is RUbint Rékára tornázom. Add önmagad - napi 40 pecet csinálok belőle, és nagyon elégedett vagyok.
2011. febr. 15. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!