Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 30 hetes vagyok a kislányomat...

30 hetes vagyok a kislányomat már nagyon várjuk és most kaptunk egy kiságyat amit szeretnénk átfesteni (mert rá is fér) és az a kérdés, hogy muszáj bababarát festéket vennünk, vagy elég a sima festék is?

Figyelt kérdés
nem felelőtlenségből kérdezem csak szerintem manapság nagyon sok dolog fel van fújva és ez lehet ez is azok közé tartozik.
2012. nov. 7. 19:31
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
88%
Mi sima lazúrral kentük át a babaágyat, kinőtt belőle úgy a lányom,hogy semmi baja nem volt a festéktől.
2012. nov. 7. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
37%
A babak ragjak az agyracsokat. Ha teged nem zavar, hogy megeszi a festeket, akkor kend simaval. Ha zavar, akkor bababarattal.
2012. nov. 7. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
zavarjon vagy ne zavarjon? erre keresem épp a választ! mérgező a babák számára a sima festék vagy fel van fújva manapság ez a dolog is? feltéve még egyszer a kérdést..
2012. nov. 7. 19:53
 4/20 anonim ***** válasza:
77%
Mi is sima lazúrral fogjuk átkenni.
2012. nov. 7. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
17%
Engem zavarna. Csak gondolj bele: te szivesen ragcsalsz egy sima festekkel atkent fadarabot?
2012. nov. 7. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
61%
szerintem a sima festék is jó, úgyse nagyon fogod engedni hogy rágja a kiságyat fogsz úgyis rá nagyon vigyázni
2012. nov. 7. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
43%
Ez nem engedes vagy nem engedes kerdese, ha van gyereked, tudod...
2012. nov. 7. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Ha már át akarod kenni, szerintem a lakk, ami célszerűbb. Több (2-3) réteg azon nem vastag, a festék annyiból rosszabb, hogy a rétegek hamar elkezdenek jönni, pláne rágásra. Én 3x kentem le lakkal, csiszolópapírral átdörzsiztem és férjem összerakta. Én festéket nem használnék, pláne ha nem tudod eldönteni, hogy bababarát vagy egyéb más festéket vegyél. Nekem nem volt mindegy, hogy eszi-e a gyerek vagy sem.
2012. nov. 7. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
van gyerekem, enyém nem rágta a kiságyat
2012. nov. 7. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
22%
Az enyém sem rágta. Egyik sem. Talán ha kivenné a nagyokos mikor felkel, az övé sem rágná. A kiságy nem bébiszitter.
2012. nov. 7. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!