Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 30 hetes vagyok a kislányomat...

30 hetes vagyok a kislányomat már nagyon várjuk és most kaptunk egy kiságyat amit szeretnénk átfesteni (mert rá is fér) és az a kérdés, hogy muszáj bababarát festéket vennünk, vagy elég a sima festék is?

Figyelt kérdés
nem felelőtlenségből kérdezem csak szerintem manapság nagyon sok dolog fel van fújva és ez lehet ez is azok közé tartozik.
2012. nov. 7. 19:31
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Ja és a miénk sima vízbázisú fehérrel volt átkenve.
2012. nov. 7. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszokat akkor mi is a simát választjuk.
2012. nov. 7. 20:39
 13/20 A kérdező kommentje:
a mi kiságyunk is fehér lesz :)
2012. nov. 7. 20:40
 14/20 anonim ***** válasza:
Lehet kapni kimondottan kiságyra való védő borítást, a fogacskák ellen, nézz utána bababoltban, akkor mindegy mivel kened! Aztán kalkulálj, hogy éri meg jobban! De szerintem nem lesz baja, ennyi erővel mindent festhetnénk bababarát festékkel! Én anno anyáék elmesélése alapján a falat nyaltam :D és itt vagyok :D
2012. nov. 7. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Én kb 1-másfél hónapja festettem le a kiságyat. Most lesz 1 éves a lánykám, és 2 bátyja használta korábban a kiságyat. A nagyobbak sosem "rágták" a rácsokat, a kicsi viszont igen. És nem azért mert folyton a kiságyban van, felébred és már rágja is.. vagy még mielőtt elalszik.. fogzik, biztos azért csinálja, a hűtőrágókák és társaik nem érdeklik. Na szóval én bababaráttal kenném/kentem, nem volt olyan drága. Sőt, alig van közte különbség.
2012. nov. 7. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
értem köszönöm nektek is :) én ahol megkérdeztem ott 7000 ft volt a bababarát..
2012. nov. 7. 20:51
 17/20 anonim ***** válasza:
51%
20:32 Remeld, hogy a gyereked az apja eszét örökölte.
2012. nov. 7. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
0%

Nekünk sima festékkel volt festve az ágyunk (3-an vagyunk tesók) anyukám elmondása szerint egyikünk se rágta a rácsot....mikor felkeltünk kivet belőle..


Most kaptunk mi is kiságyat átfestjük sima festékkel nem fogja rágni a rácsot ebben biztos vagyok

azért van a rácsvédő, illetve kiveszem belőle ha felkel nem hagyom unatkozni a kiságyban és akkor gondolom nem lesz rágási kényszere...

2012. nov. 8. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Másfél éves a kislányom. Fogalmam sincs mivel van lekenve az ágya, mert kaptuk és szép állapotban volt. Soha nem rágta! Pedig őt sem érdekelték a rágókák és bizony neki is jöttek/jönnek a fogai. Gyerekfűggő, hogy fogja-e rágni. Nagy többség nem teszi.

Én azt tudnám neked tanácsolni, hogy mindenképpen vízbázisú festéket vegyél és ne oldószerest. Megnézheted és összehasonlíthatod nyugodtan az összetevőket, hogy mi különbség van a bababarát és a sima között. Én nem tudom, de biztos segítenek majd az üzletben :)

2012. nov. 8. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
voltunk ma festéküzletben és sikerült találnunk egy bababarát festéket ami vízzel higítható 5000 ft-ért.igaz csak 3000 körül volt a sima festék de ez sem drága 5000-ért mert eddig csak 7000-ért láttam bababarátot.így megvettük és valahogy nyugodtabb is vagyok.köszönöm a válaszokat :)
2012. nov. 8. 16:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!