Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 28 hetes vagyok és olyan...

28 hetes vagyok és olyan lassan telnek a hetek. Ti is vagytok így ezzel?

Figyelt kérdés
Legszívesebben felpörgetném a hetekt, hónapokat. nnyira babáznék már. :) Ti hogy vagytok ezzel?
2012. nov. 8. 15:36
 1/8 anonim ***** válasza:

én is rettentő lassúnak éreztem az idő múlását, de hidd el, telik! :) pihizz, utána már, amikor babázol, úgy fogod érezni, hogy marha gyorsan telik az idő :) jó egészséget, és boldog babavárást kívánok! :)

1éves anyukája

2012. nov. 8. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ugyanígy vagyok ezzel mint te :( 32hkm
2012. nov. 8. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Én 27 hetes vagyok. Szintén úgy érzem, hogy nagyon lassan telnek, vánszorognak a napok/hetek. De ha másik oldalról nézem, úgy tünik, mintha még csak nemrég tudtam volna meg, hogy terhes vagyok :) Akkor meg olyan távolinak tünt még a 20.hét is, és lám, azon is már bőven túl vagyok.

Elmegy az, csak el kell foglalnia magát valamivel az embernek :)

2012. nov. 8. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én is voltam ezzel így, de szerencsére a munkatársaim tök jó fejek voltak, beszélgettünk hogy milyen lesz ha megszületik meg hasonlók.
2012. nov. 8. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szia!Hidd el,ezzel mindenki így van:)
2012. nov. 8. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon lassan telik szinte áll az idő! Párommal minden nap mikor hazajön megbeszéljük hogy jajj de jó lenne látni fogni babusgatni meg hogy mi lesz első babásak vagyunk még sokat tervezünk de gondolom a 70%se jön majd be:-) de nem baj hamarosan december és akkor azért karácsony meg ajándék vásárlás és remélem gyorsabban telik majd az idő:-) 24hetes kismama
2012. nov. 8. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én tegnap töltöttem a 32 hetet és eddig nekem is nagyon lassan telt az idő. Állandóan számolgattam a naptárban, hogy hány nap van még hátra a 24., majd a 28. és a 32. hét betöltéséig, na meg persze a szülésig. De most már, hogy csak 8 hetem van hátra, látom a végét és úgy érzem, ez már nagyon gyorsan el fog telni. Csak eddig nehezebb "kibírni" szerintem. :)
2012. nov. 9. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon gyorsan megy! :D 25 hkm
2012. nov. 10. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!