Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szeretném tapasztaltabb...

Szeretném tapasztaltabb kismamák, anyukák segítségét kérni. Az kis tünetem is elmúlt, baj lehet?

Figyelt kérdés

Nagyon korán megtudtam, hogy babát várunk 4hét+3 nap, a nemvát ideje alatt érezte, egy kis gyomorégést, nagyon minimális émelygést, és akkor fájdogált a hasam. Ahogy a naptár szerinti nemvárt elmúlt, elmúltak a tünetek is. Maradt néha egy kis petefészek szurka, de gyakran az oldalamban, az egyész gyomromban is érzem ezt az érdekes érzést, ami nem görcs, nem fáj, de nem tudom hova tenni. Most leszek 6 hetes, többen írták, hogy a tünetek csak későb jelentkeztek, de járt már hasonlóképpen valaki. Teszt ma reggel is + volt:)

Többen tettek már fel hasonló kérdést, de sajnos, sosem tudtam, hogy mi lett a történet végkifejlete:( Ja, 7. hétben megyek dokihoz majd, és magnéziumot szedek naponta 2*1-et a vitamin mellé a "hasfájásra"


2009. aug. 13. 05:46
 1/4 anonim ***** válasza:

Az első erhességemnél egyáltalán nem jelentkeztek terhességi tüneteim, úgyhogy nem kell izgulni ez miatt. Ha a teszted pozitív, akkor tuti rendben lesz minden, inkább örülj neki, hogy megúszhatod a reggeli rosszulléteket.

Boldog babavárást!

35 hetes kismama

2009. aug. 13. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia, én a nemvárt előtt már éreztem enyhe tüneteket, kis görcs, hasszurka, émelygés, hascsikarás, gondoltam is hogy pont jókor szedek össze vmi hülye vírust:) fojt az orrom, temérdek nyálam volt, ilyenek. Ráadásul az első tesztem neg lett, valószínűleg picit később is fogant a baba:) Én a 6. és a 9. hétben voltam dokinál, magnéziumot nme szedtem, csak az elevitet.

25 hetes + 21 hós

2009. aug. 13. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én pont így jártam, a 6. hét végén kezdek el tüneteim lenni. A 7. héten már alig bírtam létezni, úgyhogy ne aggódj, minden rendben van. Sokaknak nincs szinte semmilyen tünetük sem, így utólag én is nagyon irigylem őket, nekem most kezd elmúlni.

A legfontosabb, hogy ne aggódj és CSAK jó gondolataid legyenek!

2009. aug. 13. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én 7 hetes vagyok, és semmi, az égvilágon semmi tünetem nem volt, nincs.

Néha én is elbizonytalanodom, hogy tényleg terhes vagyok-e, olyankor megnézem az 5. hetes UH leletemet, meg a nőgyógy. leletemet (mindig nálam vannak).

Egyedül a cigi szaga kellemetlen a számomra, de attól sem lett hányingerem (de azért természetesen kerülöm a füstös helyeket).

Holnap megyek 7 hetes UH-ra, akkor már szívhang is lesz valószínűleg.

Ne parázz, inkább nyugalom kell a babának. Amúgy meg lehet, hogy később jönnek majd nálunk a rosszullétek, de az is lehet, hogy végig nyugis áldott állapotunk lesz. Én ez utóbbiban bízom.

Boldog babavárást!

2009. aug. 13. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!