Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 25 hetes terhes vagyok....

25 hetes terhes vagyok. Sajnos nem sikerül leszoknom a cigiről. Lehetséges, hogy nyúlszájjal vagy farkastorokkal fog a világra jönni? A 18-as UH-on azt mondta a doki, hogy minden rendben van. Lehet, hogy pont azt nem nézte, vagy nem látta még?

Figyelt kérdés
2009. aug. 13. 14:31
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
75%

Látom nem tetszenek a válaszok. Mégis mit várt az aki lepontozta őket. Hogy majd megdicsérik, hogy dehogy baj, cigizz csak nyugodtan, semmi baja nem lesz a gyereknek. ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ

Nyilván egy cigiző kismamánál is van rosszabb, pl aki drogozik és egy drogosnál is aki megöli a gyerekét. De itt a cigiről volt szó és igenis a dohányzás bizonyitottan káros hatással van a magzatra. Na akkor aki nem így gondolja lehet lepontozni.

2009. aug. 13. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
81%
Ha nagy lenne az akarat erőd akkor letudnád rakni.Pláne akkor ha fontos lenne számodra a pici.Én is cigiztem addig míg megnem tudtam,hogy terhes vagyok.Nekem elég volt az,hogy láthattam ultrahangon és belegondoltam,hogy Anya leszek.Na inentől kezdve leraktam a cigit.Nehéz volt,de sikerült.Nekem fontosabb volt a picim fejlődése mint azon gondolkodni,hogy milyen nemvárt betegsége legyen!
2009. aug. 13. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
83%

Én 7 hetesen tettem le a cigit, utána majd megvesztem 1 szálért, a 20. hétig bírtam, vettem hiper-szuper extra gyenge cigit, rágyújtottam, de 1 slukk elég volt, kidobtam az egész dobozzal, nem érdekelt, hogy mennyibe került, de nekem ez a lépés kellett, hogy ne hiányozzon tovább. Azóta eszembe sem jut, csak ha itt látok olyan kérdést, pedig 13 évig szívtam én is és nem keveset. Olyan nincs, hogy nem tudod letenni, le lehet, csak akarni kell.

Nem szólnak meg a boltban, hogy pocakosan cigit veszel??

Én nagyon szégyellném magamat domborodó hassal cigarettát vásárolni.

2009. aug. 13. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
64%

pontozz le nyugodtan nem érdekel!


te direkt betegíted a babád, fentiek felsorolták, hogy mi minden baja lehet a picinek. de ezeket te is tudod.

ilyenkor kedvem lenne egy hatalmas pofont levágni a kedves anyukának. olvass csak itt utána , hányan írják, hogy nem sikerül, hónapok, évek óta próbálkoznak. a fél karjukat odaadnák, hogy gyerekük lehessen. neked megvan az esélyed , hogy egészséges babád legyen, és te direkt teszed tönkre. remélem nem lesz semmi baja a babádnak, mert nem érdemli meg, hogy temiattad valami betegsége legyen. isten ne adj de valami baja lesz a picinek tükörbe tudsz majd nézni? a gyerekedhez tudsz majd úgy hozzáérni, hogy ne jutna az eszedbe, hogy te tetted tönkre.

nem tudsz leszokni a baba miatt sem? akkor semmi miatt sem. szégyelld magad. az ilyenek nem érdemlik meg , hogy babájuk legyen.

szokj le sűrgősen! és imádkozz, hogy ne legyen semmi maradandó.

a párod nem szól rád? szépek vagytok...

2009. aug. 14. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
57%
Kedves utolsó! Te is lepontoztál mindenkit, akkor meg ne várd, hogy ne pontozzanak le téged sem! Mindenki más százalékon állt, amíg az irományod meg nem jelent...
2009. aug. 14. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Gondolj a gyereked életére. A legdrágább kincs az egészség! Ha egy beteg babád lesz akit egy életen át gondoznod kell hogy lesz hozzá türelmed ha a cigiről sem tudtál lemondani?
2009. aug. 16. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!