Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Pár hetes terhes vagyok, és...

Pár hetes terhes vagyok, és nagyon fáj a hasam alja. Nem görcsös, de erős. Ráadásul hányingerem is van! Semmilyen gyógyszer nem segít! Mit csináljak?

Figyelt kérdés
2009. aug. 13. 15:44
 1/5 anonim ***** válasza:

A hányinger normális, de az erős fájás nem feltétlenül. Dokinál voltál már? Mit mondott? Ha még nem, akkor irány!

Tudod: bárki bármit mond itt, az csak jó tanács, de csak a dokira szabad hallgatni!

2009. aug. 13. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Még nem voltam dokinál, ma este fél 10re van időpontom... Hányingerem máskor is volt, de ez a fájás új, és megijeszt:(
2009. aug. 13. 15:49
 3/5 anonim ***** válasza:

Hat ha nagyon erosen falj a hasad alja az tenleg nem jo. Nem inkabb olyan erzesed van mint amikor meg kell jonnie a mensinek. Mert ha mensis fajdalom akkor az termeszetes. Ilyenkor nyulnak a mehszallagok, megnovekszik a a verboseg, no az egesz meh. Ez okozhat nemi kellemeteln hasfajast de ha tenleg nagyon faj akkor menj el dokihoz.

A hanyinger sajnos elofordul. Nallam most kezdett jobb lenni a helyzet 12 hetesen de sajnos meg mindig van, hogy egesz nap rosszul vagyok. Itt olvastam tobbszor, hogy a piritos segit de sajnos nekem az sem segitett. Sokszor nagyon rosszul voltam, en a terhes vitamint is kihanytam, csak akkor maradt meg bennem pezsgotabletta formajaban ittam meg. Ezt tul kell elni, nincs nagyon mit tenni, ki kell tapasztalnod, hogy neked mi vallik be ami enyhiti. Van akinek egy jo pohar hideg narancsle, van aki ropit ragcsal es van aki kekeszet. Irtak itt a kismamak a gyomberes italt is. Szeritnem probalj ki parat.

Boldog babavarast es ha nagyon faj a pocid menj dokihoz!

2009. aug. 13. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi a jókívánságokat és a válaszokat:)
2009. aug. 13. 15:54
 5/5 anonim ***** válasza:
a fájdalom miatt tényleg menj dokihoz.viszont a hányingerre nekem segített a kefír,a gyömbérből főzött tea és a citromfagyi.meg az üres kenyér,amit éhgyomorra ettem.
2009. aug. 13. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!