Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A harmadik (többedik) terhessé...

A harmadik (többedik) terhességet mennyire érzitek terhesnek?

Figyelt kérdés
Nekem az első kettővel semmi bajom nem volt. Most meg az elejétől kezdve olyan vagyok, mint egy kripli. Tegnap megnéztem magam alulról tükörrel, bár ne tettem volna,nagyon durva! Az egész úgy le van "csúszva", ijesztő! Remélem, szülés után visszaáll minden...Még csak 28 hetes vagyok...
2009. aug. 13. 16:15
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem nem volt egyik terhességem se terhes,pedig mindegyikkel problémáztak a dokik meg szivattak!Inkább a sok hercehurca volt számomra terhes,meg a sok hülye riogatás!Meg az,hogy mindenki mást mondott!Én szerettem terhesnek lenni még most is bevállalnám,ha a párom nem tiltakozna ennyire!

Neked már nem sok van hátra,és 3 gyerek mellett nagyon jól fogsz kinézni,ne aggódj!!:)))

2009. aug. 13. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi!:D
2009. aug. 14. 08:05
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Olyan tüneteim vannak, amik az első két terhességem alatt nem voltak (hányinger, fáradékonyság, nyűgösség, hangulat-ingadozás, stb). Pedig nagyon várom, nagyon akarom Picurt, tehát lelki okok kizárva. Talán a kor... :DDD
2009. aug. 18. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen, a korra én is gyanakodtam, 28 éves vagyok...Hiába nem számít ez a kor öregnek, mégiscsak a harmadik sózsák lakja már a hasamat:)a lenti tartószalagok se az igaziak már, azért lehet úgy leereszkedve. Meg lehet, hogy visszér is van ott...kíváncsi vagyok a szülésre...
2009. aug. 19. 14:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!