Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamák, nektek is nagyon...

Kismamák, nektek is nagyon fájt az utolsó hónapban a csípőtök?

Figyelt kérdés
Sokszor szinte már menni is alig tudok!De csak a bal oldalon fáj!Ez normális?
2012. nov. 10. 22:59
 1/8 anonim ***** válasza:

Elmondhatalanul! A szemeremcsontomrol ne is beszeljunk!

33hkm

2012. nov. 11. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekem is nagyon fáj. Furcsa, mert az első két fiamnál nem éreztem ilyet, csak most. Főleg, ha fekszem és meg akarok fordulni.
2012. nov. 11. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
nagyon normális végefelé,ez a tünet.nyugi nincs baj
2012. nov. 11. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Állva és menés közben a szeméremcsontom, konkrétan úgy megyek utcán is, mint egy betojt csiga, fekvéskor pedig a lábam, a csípőm, az oldalam. Alig tudok megfordulni egyik oldalról a másikra, hanyatt pedig két másodpercig se bírom.
2012. nov. 11. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

rettentően :( feküdni is alig bírok vele, úgy megyek mint egy száz éves, háton nem is bírok feküdni, fordulni is nehezen tudok és fekvésből felkelni pedig ezer év...


33+4 hkm

2012. nov. 11. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm!Megnyugottam,hogy normális!Már azt hittem valami más miatt van ez.Viszont írtó idegesítő ez a szerencsétlenség!Főként,hogy minden nap mennem kell ügyeket íntézni.Úgy megyek mint akinek kakilnia kéne!Mindenki leelőz az uton....még szakadó esőbe is sétálgatok,sántikálva.
2012. nov. 11. 18:38
 7/8 anonim ***** válasza:

Annyira együtt tudok Veled érezni. Sokszor úgy megnéznek. Tegnap azonban jól esett, mikor egy szomszéd megkérdezte, hogy rosszul vagyok-e, mivel majd egy percen át csak álltam a harmadik lépcsőfokon a földszint és az első között. Mondtam, hogy nem, csak ez már a nagyon nehéz része.

Ma pedig főzés alatt úgy elnyomtam a pisiingert, hogy mire vécére jutottam, sajnos nem tudtam ráülni a vécére. :(


Nem szeretem ezt a kiszolgáltatottságot...

2012. nov. 11. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Hű, akkor ezek szerint szerencsém van, mert semmi ilyesmit nem érzek.

38hkm

2012. nov. 12. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!