Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kecskeméti kismamák! Van itt...

Kecskeméti kismamák! Van itt valaki, aki jövő héten megy genetikai tanácsadásra?

Figyelt kérdés
Nincs kedvetek beszélgetni, kicsit erősíteni egymást? Én kicsit el vagyok kenődve, vastagabb nyaki redő miatt javasolták... Még semmi sem biztos, de félek. :-(

2012. nov. 11. 13:45
1 2
 1/13 anonim válasza:

Szia.Én jövő héten megyek aminóra elhiszem hogy el vagy kenődve.

Ha valami rosszat hallunk a babáról nagyon rossz, én is kiborultam, de most már egy picit jobb. Nekem a 12 héten a kombinált teszt vér eredménye nem lett jó. Bízom a legjobban kitartást neked is.

2012. nov. 12. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm, aranyos vagy. Hát éppen most hívtam a labort, érdeklődtem, hogy esetleg van-e már eredménye a vérvételnek, mondták, hogy majd csak hét vége felé, de ne számítsak sok jóra, meg úgyse megyek vele sokra, mert az uh eredmény úgyis lehúzza!? :S Ez most mi a fenét jelent? Kezdtem már kicsit megnyugodni, erre most ez... Te hányadik hétben vagy, hogy amniora kell menned? Én pont ma töltöm a 13. hetet és nekem még méhlepényvizsgálatról volt szó. Úgy tudom amniot csak a betöltött 15. hét után csinálnak..., nem?
2012. nov. 13. 07:49
 3/13 anonim válasza:

Szia

15 hetes elmúltam már. Nekem Győrbe csak az aminót ajánlották. Kedden 16 hetes 2 naposan megyek aminóra. Azóta várok a csodára, meg arra hogy meg ne zavarodjak. Utána nekem még két hét mire meg van az eredmény legalább. Kitartás biztos nem lesz gubanc...Bízni kell más hogy nem megy mert ez végig egy aggódás lesz. 1.gyermek nálunk de nem gondoltam volna, hogy ez lesz.

2012. nov. 13. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
Milyen vastag lett a nyaki redő?
2012. nov. 13. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Szia, nagyon köszi biztató szavakat! Kívánom, hogy Nálatok is minden a legnagyobb rendben legyen és, hogy minél hamarabb kiderüljön, hogy nincs semmi baj a babáddal. Nálunk is 1. baba, igazából az uh-s nő többször is megjegyezte, hogy tök homályos a kép és alig lát valamit, mért 3,3-at és 3,6-ot is, végül a nagyobb eredmény került a leletre :( Orrcsontra azt írta, hogy 2 mm. Bizakodom nagyon, hogy minden rendben lesz, de ettől a várakozástól képes lennék a falnak menni, dolgozni is elég vacak így... Neked miért kell amniora menni?
2012. nov. 13. 19:42
 6/13 anonim válasza:

Szia

A nyakiredő nálunk 2,3 lett de a véreredmény teljesen rossz lett. Dolgozom én is de otthon sem lenne jobb mert akkor meg mindig ezen gondolkodnék itt legalább lefoglalom magamat. Kitartást majd írd meg mi lett az eredmény.

2012. nov. 15. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Szia, tegnap voltam a tanácsadáson, ahol megkaptam az időpontot a méhlepény biopsziára, jövő héten szerdán lesz és utána kb. 2 hét mire lesz eredmény. Addig elmegyek még egy 4D-s ultrahangra, hogy ott is megnézzék mi a helyzet, legalább láthatom a picikémet. Ha rossz, akkor legalább elkezdek felkészülni lelkileg, ha nem, akkor talán kicsit nyugodtabb leszek. Nekem mára várható a véreredmény, nem várok túl sokat, az uh miatt ugye, mint ahogy azt nagy kedvesen közölték. Te már túl vagy az amnión vagy még előtte állsz? Írd meg te is feltétlenül, hogy mi lett az eredmény! Természetesen drukkolok nagyon!!! :-) Azért belegondoltam, hogy tegnaphoz 3 hétre tudom meg legkésőbb az eredményt, hát mit mondjak, biztos lesz még az életben ennél nyugodtabb 3 hetem is... :S
2012. nov. 15. 09:55
 8/13 anonim válasza:
Kedden megyek aminóra. 2-3 hét mire meglesz az eredmény. Hát nyugodt én sem vagyok sőt egyre idegesebb ahogy közeledik az időpont. Megírom mindenképpen.
2012. nov. 15. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
szia, képzeld, ha nem velem történik meg, azt mondom talán el sem hiszem... a kombinált tesztem eredménye pozitív lett down-ra elég borzalmas arányokkal, annak ellenére, hogy a véreredmény a laboros szerint is jó lett, megnéztem jobban a leletemet és kiderült, hogy elírták a születési dátumomat, 1983 helyett 1973-at írtak, így 29 helyett 39 éves életkorral számolták ki az arányszámokat, hívtam ezerrel az andrológiát, hogy gubanc van, a nő persze nem győzött elnézést kérni és az adatomat átírva NEGATÍVRA jött ki a lelet, sokkal jobb arányszámokkal természetesen, ennek ellenére jövő hét szerdán meg lesz a biopszia, mert most már úgyis csak így leszek nyugodt, így már abban sem vagyok biztos, hogy a tarkóredő méret valóban annyi-e amennyi, amikor ott sem látott mindent teljesen jól a szonográfus... na erre varrjak gombot! :S
2012. nov. 15. 19:52
 10/13 anonim válasza:

:-))))))

Hát ez hihetetlen... Az elnézés édes kevés egy ilyen esetben szerintem. El hiszem, hogy megcsináltatod én is így tennék a helyedben. Ez azért nem így müködik szerintem. De legalább egy kicsit nyugodtabb vagy már. Én sem szeretnék mást csak túl elnni az aminón és végre tudni hogy mi van.

2012. nov. 16. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!