Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kecskeméti kismamák! Van itt...

Kecskeméti kismamák! Van itt valaki, aki jövő héten megy genetikai tanácsadásra?

Figyelt kérdés
Nincs kedvetek beszélgetni, kicsit erősíteni egymást? Én kicsit el vagyok kenődve, vastagabb nyaki redő miatt javasolták... Még semmi sem biztos, de félek. :-(

2012. nov. 11. 13:45
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Hát igen..., én sem tudtam hirtelen, hogy sírjak vagy nevessek :S Amúgy a dokim tiszta ideg lett, mikor megírtam ezt neki és visszahívott, hogy ilyen az ő praxisában még nem történt, meg beszélni akart a genetikussal, hogy akkor most mi legyen, azt is kérdezte, hogy ki vette észre a hibát, mondtam, hogy én... Kicsit elbizonytalanodott, hogy így is legyen-e vizsgálat, de mondtam neki, hogy én már csak így leszek nyugodt. Megígérte, hogy ha szerdán túl leszek a dolgon már péntekre megpróbálja kideríteni az eredményt! Te nem tudod esetleg megkérni a dokidat vagy valaki ismerőst, hogy segítsen egy kicsit meggyorsítani a dolgot? Kicsit nyugodtabb vagyok, de azért nem teljesen, mert még mindig ott van a lehetőség ugye, de nagyon-nagyon bízom. Ja, és tegnap óta van egy olyan érzésem, hogy kisfiú van a pocakban, nem tudom igaz lesz-e, de legalább ez is kiderül nemsokára. :)
2012. nov. 16. 09:51
 12/13 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy sokat nem javít a helyzeten, de nekem valahogy bejött, hogy ha halkan relaxációs zenét hallgatok, akkor valahogy ellazulok és nyugodtabb leszek. Egyébként unokatestvéremnek is volt amniója és mondta, hogy érdemes előtte valamilyen homeopátiás szert szedni, mert egyrészt segít megnyugodni, meg van valami másik, ami csökkenti a görcsök vagy gyulladás kialakulását, valami ilyesmi. Én tutira megnézem, ha gondolod megírom az infót, mert előtte este meg a vizsgálat napján kell szedni, meg talán amíg pihenni kell és mivel homeopátia ártani biztos nem árt. Én annyira nem hittem ezekben a dolgokban, de már tudom, hogy tényleg hatásos!
2012. nov. 16. 09:57
 13/13 A kérdező kommentje:
szia, drukkolok, hogy minden rendben menjen holnap és nagyon vigyázz magadra utána, állítólag pár napot érdemes feküdni, hogy biztos minden oké legyen :-)
2012. nov. 19. 19:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!