Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 17mm üres petezsák, szikhólyag...

17mm üres petezsák, szikhólyag sem látható, kb.6 hetes. Volt már 3 vetélésem, aggódom, van még remény?

Figyelt kérdés
2012. nov. 12. 18:08
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Nyugodj meg, gondolj arra, hogy ha nincs baba, akkor úgysem tudsz ellene tenni már, de ha van, akkor neki csak ártasz az aggódással! Tudom, nem könnyű, de muszáj megnyugodnod! Viszont ha esetleg most is elvetélnél, sürgősen keress másik dokit, mert az nem normális, hogy 3 vetélés után nem csinált egy alapos kivizsgálást!!!!
2012. nov. 12. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
2-es vagyok. Ha 09.22. volt az utolsó vérzésed, akkor 7 hetes 2 napos vagy (még ha 32 napos a ciklusod, és így a középidő 2 nappal tolódik, akkor is betöltötted a 7 hetet).
2012. nov. 12. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Nekem 6 hetesen csak egy 23 mm-es petezsákot látott a doki (hasi UH-gal). Rá egy hétre ott volt minden, volt szívpulzáció is.

Szerintem nincs semmi sem veszve :) Szurkolok, majd írj!

2012. nov. 13. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
sziasztok! Új infó! A tegnapi vér eredményem megjött. BHCG szintem 13269. Remélem ez jót jelent!?
2012. nov. 13. 09:20
 15/16 anonim ***** válasza:
Ez a táblázat szerint jó az adat pont a 6hetire mutatja. [link]
2012. nov. 13. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm a biztatást, de sajnos a petezsák ugyan napi egy mm.t nőtt végig üres maradt ezért tegnap előtt este tágítottak, tegnap műtöttek! :(

Sok sikert mindenkinek a babagyártáshoz!!!!

2012. nov. 23. 06:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!