Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 28hetes kismama vagyok, edig...

28hetes kismama vagyok, edig nagyon aktiv volt a kisbabám 2napja viszont alig érzem a mozgását. Másnál is van ilyen?

Figyelt kérdés
2009. aug. 14. 07:08
 1/6 anonim ***** válasza:
Szia!Én csak 23 hetes vagyok,de nekem ugyanez volt.Hétfőn majd kirúgta a hasam,majd kedden és szerdán alig valami.Tegnap este megint beindult.Szerintem csak a front,ne izgulj.Biztosan jól van.
2009. aug. 14. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Lányok!

Ha a baba nem úgy mozog mint eddig, akkor azzal nem SZABAD nem törődni!

Az esetek 90%-ban tényleg nincs baj.

DE ilyenkor szólni kell az orvosnak, hogy nézzen nst-t, uh-ot, flowmetriát.

A nem mozgásnak lehet oka oxigénhiány is! Pl. lepény öregedés, köldökzsinór rendellenes helyzete. stb.

Inkább menjetek 10-szer feleslegesen!!!!

Én már későn mentem!

2009. aug. 14. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
nekem is vannak ilyen időszakok. Van amikor olyanokat rúg, van amikor meg egész nap épp hpogy érzem. Időjárás, és magzatfekvésfüggő a dolog. Ha viszont egyáltalán nem érzed hívd a védőnőt és megnézi neked a szívhangját. Azért bármikor elmehetsz hozzá.
2009. aug. 14. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,érzem a baba mozgását csak nem annyira aktiv mint eddig.Én is az időre fogom,nagyon remélem csak lusta!!A kisfiam 16hónapos ő is lustább mint szokott lenni.
2009. aug. 14. 14:55
 5/6 anonim ***** válasza:
Vannak időszakok amikor nem annyira aktívak de szerintem is figyelni kell a baba jelzéseire. Ha nem érzed akkor keresd fel a dokidat! Sajnos a környezetemben is volt akinél köldkzsinór egyebek miatt baj lett..
2009. aug. 16. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,azóta szerencsére minden rendben ugyanolyan aktiv a kisbabám.2napig tarott nálla a lustizás.Azért szerdán megemlitem az orvosomnak.
2009. aug. 17. 06:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!