Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Holnap töltöm be a 21. hetet,...

Holnap töltöm be a 21. hetet, és nem érzem a kisbabám mozgását. Lehet vele baj?

Figyelt kérdés

Kb. két hete elkezdtem érezni, vagyis hát éreztem valamit, ami szerintem ő volt. Mostanában viszont nem éreztem. Lehet, hogy csak akkor mocorog amikor alszom? Vagy valami baj van? Lehet baj vele úgy, hogy én nem veszem észre?

Körülbelül egy hete, amikor felkeltem az ágyból, olyan érzésem volt, mintha "lefejelt" volna belülről. Egy nagy lökést, rúgást vagy valami olyasmit éreztem a köldököm környékén. Történhetett vele valami?


2008. júl. 17. 21:53
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia! Én holnapután töltöm be a 21.hetet, és én még nagyon gyengén érzem, még abban sem vagyok biztos, hogy őt érzem. Engem is aggaszt, de a védőnő azt mondta, ha baj lenne a babával, megérezném. Szerintem Te is, de ha ideges vagy, inkább menj el a védőnőhez, és hallgasatok szívhangot.
2008. júl. 17. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Csatlakozom az előttem szólóhoz: ha nyugtalanít, menj el a dokidhoz vagy a védőnődhöz. Első baba esetén állítólag később lehet érezni a mocorgást (19-21 héten, igaz nekem 16 hetesen már jelzett:)). Illetve nem mindegy, milyen vastag a hasfalad. Azon kívül még sok helye van, vígan elfér a pocakodban, tehát még azért sem érezheted annyira. De ne félj, nemsokára már rugdosni fog! Addig is türelem!
2008. júl. 18. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!