Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 2 napja nem erzem a kisbabám...

2 napja nem erzem a kisbabám mozgását ugy mint eddig, mondhatni ma is alig nyomott vagy 2*, mit csináljak?

Figyelt kérdés
38+2 vagyok.
2009. dec. 20. 16:09
 1/4 anonim ***** válasza:

Mit szeretnél csinálni? Normális, hogy ilyenkor lelassul, hat rájuk az idő, front is, és amúgy is vannak lassúbb napjaik. Ilyenkor már alig van helye...

Ha érzed, 24 óra alatt legalább 1X, akkor nincs gond, de ha megnyugtat, holnap menj el a dokidhoz.

2009. dec. 20. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Talán közeleg a szülés ideje.Attól is lassabbak és lustábbak szoktak lenni.Én mondjuk a szülés elötti napon nem is éreztem a mozgást.
2009. dec. 20. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia igaz csak 31 hetes vagyok de nekem is lusta 2 napja a Drágám sztem a sok hülye front meg a hó miatt de bejelentkezik néha de nem ugy mit előtte hogy fájt amit művelt csak megnyom hogy haho vagyok..:-)

Sztem ne aggodj de Te a végén vagy lehet tényleg szülsz?

Sok sikert és könnyű szülést!

2009. dec. 20. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Koszonom aranyosak vagytok remelem igy lesz konnyu es gyors!!!!UUUhhh de felek!
2009. dec. 20. 18:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!