Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kinek mi a véleménye Dr....

Kinek mi a véleménye Dr. Varga Zsolt egri szülész-nőgyógyászról? Akik nála szültek milyen véleménnyel vannak róla?

Figyelt kérdés

2012. nov. 13. 09:40
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
nekem csalódás volt Varga.Szülésnél ott volt,igaz,hogy gyors szülésem volt,mert már eleve nyitott méhszájjal értünk be a kórházba és az egész nem tartott tovább fél óránál,de mikor varrt,az kegyetlen volt,az érzéstelenítőt is úgy belém döfte,meg a vége felé már éreztem minden egyesnél ahogy varrt :( :( borzalmas volt. míg jártam hozzá magánra a nevemet nem tudta!!!! aztán míg bent voltunk a kórházba 1x jött fel olyan 2 perce és ennyi,nem is láttam színét sem. a 6 hetes kontrollra az sztk-ba mentem hozzá kövesdre,hát ott is úgy sietett mert neki pont akkor kellett elmenni szüléshez. én még olyan gyorsan le nem vetkőztem,mint akkor,mert hogy akarom-e én hogy megvizsgáljon,mert neki sietnie kell. ja bocsánatot kérek. szóval legyen bármilyen jó orvos is,a pénzre mindegyik hajt!!! én nem mennék hozzá többet és nem is fogadnám meg orvosomnak!!!
2013. máj. 31. 09:57
 12/16 A kérdező kommentje:
*2 percre
2013. máj. 31. 09:58
 13/16 anonim ***** válasza:
Kovács Sándornál szültem tavaly nyáron.Igaz,csak az utolsó tíz hétben volt az orvosom,mert nagyon bátran 30.héten váltottam orvost.Legjobbakat tudom róla mondani,nem hogy engem,de még a gyerekemet is a nevén nevezte.Császározott,és a műtét alatt végig biztatott,nyugtatott,elterelte a figyelmemet arról,hogy épp mit is csinál...5 napig voltunk a kórház Vip részlegén,minden nap meglátogatott,varratszedést meg sem éreztem.mindent elmagyarázott,nem maradtak bennem kérdések.Tudom nem ez volt a kérdés,csak azért írtam le,ha valaki orvost keresne.(Ja és a tíz hét alatt,míg hozzá jártam soha nem fogadott el egy forintot se,szüléskor fizettem csak neki,de a dupláját is odaadtam volna,annyira elégedett voltam.)
2013. máj. 31. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 Piroska05 válasza:
Tudom butaság, de alap lenne mindenhol, hogy az orvos csak a megérdemelt - a kedves és megbízható viselkedése miatt járó - pénzt kapná meg. A Varga Zsolt, újabban mondják még a Fülöp Viktort is, mind előre elkéri a pénzt, a magánrendelésük nyitva áll éjjel - nappal, DE amikor arról van szó, hogy szülésre kell menni fáradtak és ingerültek. Lehet jó szakemberek, DE nem figyelnek oda és sorra megvan a baj. Tudom, hogy butaság, de hallottam én olyat, hogy az Anyuka Egerben nem a magánrendelésre járt az orvoshoz, de mindig hozzáment, szülésre is behívták, utána nagy csomag ajándékkosarat adtak neki, az egri orvos ezt semmibe nem nézte és odaadta a szülésznőnek, aki pedig kedvesen fogadta. KIDERÜLT a kosár alján a kávé és a bonbonok közt 200 000 Ft volt egy borítékban Köszönöm felirattal. Na mi ebből a tanulság ???
2013. júl. 2. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Csak azok kedveert irok, akik majd meg idetevednek. 5 hete szultem Varga Zsoltnal, csak jokat tudok rola mondani. 12. Hettol jartam hozza, egy masik orvosnal kezdtem,akit inkabb nem is emlitek..Nem talalom penzehesnek Vargat, maganrendelesere jartam, de minden rendben volt, igy csak a kotelezo vizsgalatokra kellett mennem. A nala levo szules feltetele h 3x jelenj meg a maganrendelesen. Ennyit a penzehessegrol...a szulesnel bent volt, nem mondom hogy vegig,de az utolso fel oraban (a 3orabol) vegig ott volt es segitett, biztatott. A varrast en nem igazan ereztem,max 1-1 csipesnyit,felszivodoval varr,a helyet max 2 hetig ereztem. Osszessegeben nagyon alapos orvosnak mondanam, ezek mellett nem az a tipikus komoly orvos,hanem van humora, es mindig van 1-2 joszava az emberhez. Ha szulnek meg egyet sem tudnek jobb orvost valasztani.
2014. jún. 13. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
Én nagyon kedvelem! A világ végére is utána mennék! :DD
2019. aug. 10. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!