Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van összefüggés ha az elején...

Van összefüggés ha az elején sem akkor a végén sem vagy akkor jön amikor akar?

Figyelt kérdés

Gondolok ebben a kérdésben a hízásra, cukorbetegségre, vizesedésre stb.


Most tartok az 5. hónapban és eddig nem híztam,és a cukrom is normális volt.Most fogok menni cukorterhelésre. Félhetek hogy még lehet magas,vagy ha az elejétől nincs baj akkor ezután sem lesz?A hízás is megindulhat ha ugyan úgy próbálok enni mint eddig?


2012. nov. 13. 10:29
 1/2 anonim ***** válasza:

Bármi jöhet még, de ne legyen semmi bajod.

A 20. hétig nem híztam semmit mégis +13 kiló lett a vége, pedig én cukorbeteg vagyok és végig szigorúan tartottam a diétét, mint ahogy egész életemben is. Vizesedni a 38. héten kezdtem. A cukorterhelést pedig éppen azért csinálják a 24. hét környékén, mert akkor kezd emelkedni az inzulinigény, tehát attól hogy most jó a cukrod, még lehet rossz terheléses eredményed. Ne gondolj ilyesmire, bízzunk benne, hogy semmi baj nem lesz.

2012. nov. 13. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem sem volt gond a cukrommal terheléses vizsgálatig ott viszont magas lett. De félned nem kell tőle ha véletlen nem lesz jó akkor diétázni kell ami nem vészes. A 26. hétig kb 3 kiló jött fel de utána megindult most 7kg-nál tartok bár szerencsére a hasamon kívül nem látszik:-)Boldog Babavárást:-)32hkm
2012. nov. 13. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!