Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha nem ereznetek reggel ota...

Ha nem ereznetek reggel ota mocorogni a babat, ti mikor mennetek be a korhazba? 32 hetes kismami

Figyelt kérdés
Egyebkent reggel,delben es este nagyon aktiv szokott lenni,ma eddig semmi. pedig tobb trukkot is bevetettem mar
2012. nov. 13. 15:10
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
85%
Mar reg az orvosnal lennek. Iknabb legyek paramami a szemeben, mint gond legyen.
2012. nov. 13. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Doki!!!!
2012. nov. 13. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha semmivel nem tudod felkelteni, már rég dokinál kéne lenned!
2012. nov. 13. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Ne ijedj meg annyira, nekem is van hogy egész nap nem érzem csak majd estére, és sosincs semmi baja, nem kell annyira megijadni, ök is elfáradnak
2012. nov. 13. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Próbálj meg valami nagyon édeset inni, ha még nem indultál el orvoshoz.

Inkább , ahogy írták: legyél paramami de ne legyen semmi baj. Remélem azóta már felöltöztél és elindultál az ügyeletre! Írj majd, hogy mi volt!

2012. nov. 13. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
meg itt vagyok..ettem csokit,ittam kolat,ittam hideget,raztam a hasam,lefekudtem nyugiba,negykezlab terdeltem,de semmi..parom azt mondja,mivel a szivhanghallgatoval hallottam a szivverest,biztos nincs baj. nem erti,hogy akkor mar tnyleg nem tudnak segiteni. Fogom magam szerintem es betelefonalok,aztan bemegyunk,igazatok van,inkabb 10x feleslegesen,mint 1x nem es baj lesz belole :(
2012. nov. 13. 15:47
 7/15 anonim ***** válasza:
Már rég a dokinál lennék! Kötelesek ellátni!
2012. nov. 13. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Nálam volt hogy 2-3 napig nem mozgott az addig aktív babám. Egy bizonyos idő után ezt eljátszotta. Ilyenkor rendszerint bementem a védőnőkhöz és megnézték soron kívül a szívhangját!
2012. nov. 13. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Öltözz fel és indulj el a kórházba, nehogy tényleg baj legyen!
2012. nov. 13. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 ketteske ***** válasza:
Na, mi van veletek?
2012. nov. 13. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!