Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hogyan kérhet arra a barátnőm,...

Hogyan kérhet arra a barátnőm, hogy válasszak közte és a kiválasztott férfi között?

Figyelt kérdés

A barátnőm nem jön ki azzal a pasival aki most udvarol nekem. Olyan szinten nem, hogy 2 napja csúnyán össze kaptak.


Azt mondta a barátnőm( aki már lassan 15 éve az), hogy válasszak ő vagy a pasi.


Természetesen őt választom, de hát akkor is. Mi ez már??


2011. dec. 8. 16:55
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
100%
Miért kell választani? A barátnőd nagyon önző. Én is utálom a legjobb barátnőm jelenlegi párját, de ezt meg lehet oldani felnőtt ember módjára. Nem csinálunk közös programokat, amin részt vesz a barátja és ennyi. Nekünk nem kell találkoznunk, de ha ő szereti, akkor nem lenne pofám ilyet kérni tőle (és jogom sem!!!). Ettől a mi barátságunk még töretlen.
2011. dec. 8. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
100%

Ez elég sz.mét dolog szerintem! Egy barátnő olyan,mint egy családtag... és ugyebár a család is elfogadja akit választ az ember,mert neki Ő felel meg. Szóval a barátoknak is így illene viselkedni.

(egyébként volt már nekem is,hogy választásra kényszerítettek és ilyenkor mindig az "vesztett", aki elvárta tőlem, hogy válasszak.) Aki valóban szeret és akinek valóban fontos vagy,az nem hoz ilyen helyzetbe!

2011. dec. 8. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
100%
Min képesek összekapni? Felnőtt emberek, nem képesek uralkodni magukon? Netán komoly oka van a dolognak? Ez mind elég fontos infó ahhoz, hogy állást foglaljunk.
2011. dec. 8. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
86%
Nem igazi barátnő az ilyen barátnő, az igazi nem okoz neked fájdalmat és akkor örül, ha te boldog vagy.
2011. dec. 8. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 A kérdező kommentje:
Igen már-már olyan, mintha a testvérem lenne. :(
2011. dec. 8. 17:01
 6/32 A kérdező kommentje:

A barátnőm bele szólt dolgokba amibe nem kellett volna és a pasi flegmázott is vele.

Szóval nem hogy nem jönnek ki, egyenesek utálják egymást. Amúgy 25 évesek vagyunk, tehát már nem gyerekek.

2011. dec. 8. 17:02
 7/32 A kérdező kommentje:
Már mondta a barátnőm, hogy ez link gyerek meg stb...szóval azt hiszi nem vagyok vele boldog. Érdekes, mert eddig minden barátommal kijött.
2011. dec. 8. 17:03
 8/32 anonim ***** válasza:
65%

ki a f.aszt érdekel a barátnő?neki kell vele randizni vagy mi?a barátnőd egy idióta kis féltékeny pi.csa akinek gondolom nem jut f.asz a pinájában....bocsi ha ordenáré voltam de ilyenbe már belefutottam és rendesen megkeserítette a kapcsolatunkat....


29F

2011. dec. 8. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 A kérdező kommentje:
Több mint egy éve boldog kapcsolatban él. Nem fogom feladni a 15 éves barátságunkat ez szerintem természetes. De ez a viselkedés nem elfogadható számomra.
2011. dec. 8. 17:07
 10/32 anonim ***** válasza:
93%
Választás elé állitott a barátnőd, és te őt választottad a pasid helyett? Akkor biztos hogy nem szeretted igazán a barátodat. Én simán lerendeztem volna a barátnőmet, elmagyaráztam volna neki, hogy ebbe még az anyámnak sincs beleszólása. A programokat meg úgy szerveztem volna, hogy a lehető legkevesebbet találkozzanak.
2011. dec. 8. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!