Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Titeket a második babánál is...

Titeket a második babánál is ugyanannyira foglalkoztatott, hogy fiú lesz-e vagy lány?

Figyelt kérdés

Mi az elsőnél nagyon lányt akartunk, ő meg nagyon nem akarta megmutatni magát. Emiatt mentünk 4D-re is. Végül lány lett :)

Most a második babánál szeretném, ha fiú lenne, de annyira már nem vagyok kíváncsi, hogy epeekedve várjam a következő uh-t. Voltam most a 16. héten dokinál, megvizsgált, de el is felejtettem rákérezni a nemére...


2012. nov. 15. 14:20
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

szia azzal kezdeném hogy férjemék 7-en testvérek 2 lány 5 fiú ebből 2 nek nincs még család a két lánynak csak fiai a 3 fiunak a férjemet is beleértve csak lányaik vannak

nekünk is 2 az elsőnél is és másodiknál is nagyon izgultunk dehát a lényeg hogy egésszégesek de lányok gondoltam ezt a családi hagyományt nem lehet megtörni most várom a 3 babánkat de nem akarom magkérdezni hogy fiú e vagy lány ugygondolom mostmár mindegy csak egészséges legyen bizunk abba hogy a szülőszobán egy kisfiú fog felsírni minden jót kismamik

2012. nov. 15. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Mi az elsőnél csak kíváncsiak voltunk, de nem mutatta meg magát, szülőszobán derült ki, hogy lány.

A másodiknál csak azért volt fontos, mert a lányom nem igazán tudta elfogadni azt, hogy fiú is lehet, ezért elmentünk 4d-re, hogy ha mégis fiú, akkor fel lehessen készíteni rá (4 év köztük a korkülönbség). 35 hetes terhes vagyok, eddig mindig lányt mondtak, szóval teljesen nyugalomban várja a kistesót. (számunkra mindegy volt, hogy mi lesz, egyedül azért jó a bizonyosság, mert nem kezdtem el lecserélni a ruhatárat)

2012. nov. 15. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

még talán jobban mint az elsőnél.

az elsőnél nekem mindegy lett volna tényleg a szívem mélyén talán kicsit húztam a lány felé,és lány is lett.

a másodiknál már lányt szerettem volna és a 24 héten voltunk 4D-n ott derült csak ki,addig majd megevett a penész h megtudjam!ja,és fiú lesz,ha végre úgy dönt h kibújik.

2012. nov. 15. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Az elsőnél is nagyon kíváncsi voltam, de mindegy volt. Most, a másodiknál is mindegy, de kicsit jobban szeretném, ha másik nemű lenne, mint az előző, így most még kíváncsibb vagyok. Elvileg másfél hét múlva megtudhatjuk 4 D-n, ha jól alakul.:)
2012. nov. 15. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Akkor csak én vagyok ilyen "érdektelen" :)
2012. nov. 15. 16:29
 16/16 anonim ***** válasza:

En elsore nagyon kislanyt akartam es vegig azt ereztem, hogy lany...kislanyunk lett.

Most teljesen mindegy a neme de semmi megerzesem es alig birom mar kivarni a jovohet penteki uh-t (20 hetes ), hogy megtudja fiam vagy lanyom lesz.

2012. nov. 15. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!