Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 17-hetes kismama. Ti csináltok...

17-hetes kismama. Ti csináltok, vagy jártok valamilyen tornára? Érdemes valamihez hozzákezdeni? Véleményeket szeretnék!

Figyelt kérdés
2009. jan. 7. 10:49
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én kismama jógára jártam a Padma jógastúdióba. Nagyon szerettem, mert egyrészt kismamák közt voltam, másrészt megnyugtatott, és nem tudom, hogy ennek tudható-e be, de nagyon nyugodt kisfiút szültem. Én ajánlom. (előtte sosem jógáztam, tehát nem kell "előképzettség hozzá" Boldog babavárást:)
2009. jan. 7. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

szia,


Én az első babámmal jártam tornára..jó volt mert pont a szülés felkészítő után kezdődött, és legalább mozogtam egy kicsit, bár elég nyugdíjas torna volt..:))

Most 17 hetes vagyok a 2. babóval, még nem tornázok, de mozgok a 17 hós csajszimmal eleget..:))

Bár ettől függetlenül még lehet belekezdek valamibe a derekam miatt.

2009. jan. 7. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Én nem jártam semmire, sőt elég mozgásszegény életet éltem egész életemben, de semmi hátrányát nem éreztem szülésnél. Abszolút nem fárasztott ki a szülés. Nem akarlak persze lebeszélni, de ha csak azért akarsz tornászni, hogy könnyebb legyen a szülés, hát szerintem nincs összefüggés. Hallottam már sok sportos életmódod élő nőről aki telsesen kifáradt fizikailag a szülésben.
2009. jan. 7. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Én nagyon aktív kismama voltam. Jártam tornára, sétáltam, úsztam, háztartás vezettem, a biciklit a 36. hét után tettem le. Mégsem volt nagyon könnyű a szülésem. Azért ha bírsz, és az orvosod sem tiltja mozogj minél többet.
2009. jan. 7. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia én nem jártam semmi féle tornára,felkészítésre,mert mikor indult volna a dokim eltiltott,mondván hogy 12 hetesen keményedéseim vannak(holott nem volt semmi bajom,váltottam is orvost).Amúgy meg nem is kellett + mozgás,6 és fél hónapos terhesen hagytam abba a munkát....egy cipőboltban dolgoztam!
2009. jan. 7. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
En a nogyogyaszomat kerdeztem meg h. mik a lehetosegek (a vedono tanacsara). Azt ajanlotta h erdeklodjek a korhazban, ahol majd szulunk, mert vannak tanfolyamok (ingyenes). Bar nem tudom h a munkam mellett hogy tudnek eljarni, ha napkozben tartjak! Szerintem biztos h a mozgas csak jo lehet kismamakent, en szeretnek valamit vegezni.Setalj sokat a friss levegon, az is sokat segithet.Boldog babavarast!
2009. jan. 7. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Én jártam tornára december közepéig, kb otóber elejétől, jó volt, de kevesen voltunk közben barátnőm megszült másik sem jár már és hideg is van ott ahol tartják, így lehet jobb idő lesz visszatérek, de nem biztos, de eddig amit tanultam úgy gondolom elegendnő.24 hetes
2009. jan. 7. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!