Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 16 éves vagyok és terhes!?

16 éves vagyok és terhes!?

Figyelt kérdés
Kérlek a bántó kommenteket mellőzzétek. Az a helyzet,hogy fogalmam sincs,hogy merre tovább. Szerettem volna érettségi után főiskolára menni azért tanulok nagyon jól és most megnehezedik majd minden és talán nem is sikerül. De elvetetni nem lenne valahogy szívem. A baba apukájával sem olyan jó a viszony nem szerelem... Egyszer hibáztam de jó nagyot... Az anyagiakkal nem lenne komoly gond de nem szeretném,hogy a szüleim tartsanak el de ki más.Dolgozni hova mehetnék így?! Szerintetek mit tegyek megtartsam a babát vagy ne? Bocsi ha kicsit kusza lett de a saját gondolataimat sem tudom rendesen rendbe rakni jelenleg
2012. nov. 15. 18:34
1 2 3 4 5
 1/45 anonim válasza:
52%
szerintem semmiképp ne tartsd meg... elronthatja az egész életed.
2012. nov. 15. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 anonim ***** válasza:
51%
A szüleid tudják már???????
2012. nov. 15. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/45 anonim ***** válasza:
72%
Nem vagyok abortuszpárti, de lehet, hogy most jobb lenne. Viszont örökbe is adhatod, nagyon sok nőnek nem adatik meg, hogy szülhessen és így az életét sem vennéd el. Viszont a szüleidnek mindenképp mondd el, ha még nem tetted meg!
2012. nov. 15. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/45 anonim ***** válasza:
67%
Szerintem se tartsd meg! :S
2012. nov. 15. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/45 anonim ***** válasza:
62%

1: Gyereknek gyerek nem való! És ez vitathatatlan!

2: 16 éves vagy, egyelőre ez nem csak feltétlen a te döntésed. Miután a gyereket nyilván a családod rendezné, hiszen te ehhez mind anyagilag, mind más milyen téren nem vagy elég!

Mindenképpen beszélj velük és ne várd meg, hogy késő legyen!


Én is nagyon abortuszellenes vagyok, de ez egy más szituáció!

2012. nov. 15. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/45 anonim ***** válasza:
61%
Semmiképpen ne tartsd meg. Nem csak a saját életed rontanád el, hanem a babáét is! Ne hallgass a sok abortuszt ellenző hülyeségeire! Se arra, hogy add örökbe! Ez nagyobb trauma lenne neked, mint az abortusz.
2012. nov. 15. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/45 anonim ***** válasza:
55%

Beszéld meg a szüleiddel, ha segítenek, miét ne tarthatnád meg?

Semmit nem veszítesz.

2012. nov. 15. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/45 anonim válasza:
41%
Én ismerek olyat aki elvetette és olyat is aki megtartotta (mind a 2 16 éves volt.) Aki megtartotta boldogan éldegél a babával. aki meg elvetette egy öntelt egoista kur-va lett... ezzel persze nem arra célzok hogy belőled is az lenne sőt(!) de kire, hogy hat...
2012. nov. 15. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/45 anonim ***** válasza:
63%

Én sem vagyok abortuszpárti de ez az eset pont az amikor támogatom az abortuszt.

Mégis hova, és kinek szülnél? Mert hogy te nem lennék képes felnevelni az is biztos. Még az apuka sincs képben.

2012. nov. 15. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/45 anonim ***** válasza:
26%

Most az a legfontosabb, h akarod a babát, vagy sem? Mert azt vettem ki az írásodból,h nincs szíved kikapartatni! Hát általában romák szülnek ilyenkor, de ők meg is tartsák! Már az rossz dolog,h az apa, mivel írtad,h nem jó a kapcsolat, nem szerelem, gondolom ő is ilyen kiskorú mint te, szóval ő rá nem számíthatsz semmire, mert tudod egy gyerekhez kell egy apa is, hát figyelj, jó az anyagi háttered írtad, és ha te is meg a szüleid is akarják, akkor tartsd meg, de ha nem akkor inkább vetesd el,és máskor jobban vigyáz rá,mert pasikra ilyenbe nem lehet számítani,nekünk kell gondoskodni a megfelelő védekezésről!:) Egyébként az biztos ha megakarod tartani a babát, akkor megfog egy pár dolog körülötted változni, vagy estin csinálod tovább az érettségit, vagy nappalin,de akkor halasztasz, vagy magán tanuló leszel, ha a szülők benne vannak, biztos vigyáznának addig a csöppségre amíg nem vagy otthon,és lelehet csapolni anyatejet egy üvegbe,és nincs semmi gond! Az a baj,h én se tudom mit csinálnék helyedbe,mert fájna a szívem elvetetni az én véremet, az a fő,h te akard,és a szüleid, pénz van, szóval fel tudnátok nevelni, s talán pár év múlva a pasid is felnőne a gyerekéhez!:)

Sok sikert!

2012. nov. 15. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!