Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen krémet használtok...

Milyen krémet használtok visszérre? A jobb lábam nagyon fáj és eléggé kitüremkedő visszér jelent meg rajta ami egészen a nagyajakig húzódik és ott is megdagad! (eddig nem volt viszeres a lábam) köszönöm.

Figyelt kérdés
2009. aug. 15. 10:25
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Engem a nőgyógy érsebészhez küldött (nekem sem volt korábban visszér), aki kompressziós harisnyát írt fel. Nekem segít. Nem használom állandóan, csak ha nagyon meleg van, vagy fáj a lábam. Kicsit kellemetlen, főleg nagy melegben, de használ.

2009. aug. 15. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem is csúnya, és ugyanolyan, mint neked. Harmadik terhességem.Engem nem küldött sehova a doki, kompressziós harisnyát javasolt, meg detralexet szedek, meg kenem vadgesztenyekrémmel. A harisnya ezervalahányszáz ft/pár, recept nélkül gyógyászati segédeszközboltban. reggeltől estig hordom, nem fáj a lábam, csak "ott fent" érzem azt a hülye nyomós fájdalmat, de csak reggel.Éjszakára meg van emelve az ágy lábrésze, az is sokat segít...
2009. aug. 16. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszönöm
2009. aug. 16. 12:08
 4/4 A kérdező kommentje:
voltam az orvosnál,elküldött belgyógyászatra,hétfőn megyek.majd beszámolok.
2009. aug. 21. 08:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!