Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Más is izgult 4d előtt?

Más is izgult 4d előtt?

Figyelt kérdés
Hétfőn megyünk és egyre jobban izgulok,hogy minden rendben legyen.Ez ugye még belefér az egészséges izgalomba?
2009. aug. 15. 10:27
 1/5 anonim ***** válasza:
Én úgy gondolom, hogy aki nem izgul egy-egy uh előtt azzal valami probléma van. Mi majd jövőhét szombaton megyünk de már most izgulok. Bár mindig arra gondolok inkább, hogy mit fogunk látni, hogy fog kinézni, "kire fog hasonlítani", majd ezután próbálok nem gondolni arra, hogy minden rendben lesz-e!!!
2009. aug. 15. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én is nagyon izgultam, ahogy közeledett a napja egyre jobban, de szerencsére rendbe volt minden. Sztem is természetes dolog ha izgulsz. Minden jót!
2009. aug. 15. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

De még mennyire!

Az első babámmal a 30. héten voltunk, délután mentünk, de én már aludni is alig tudtam előtte való nap, annyira izgatott voltam. Mondjuk akkor már csak pozitív izgalom volt bennem, mert előtte két héttel voltunk normál uh-n dokinál és ott megnyugtattak, hogy minden rendben van a babával.

Most a 2. babámat várom, mi külföldön élünk és már a 14. hétben leszek, amikor az első uh lesz a jövő héten. Gondolhatod, hogy most mit érzek, próbálok nem is gondolni rá, mert akkor sohasem telik el ez a négy nap, ami még előttünk van. Már nagyon-nagyon várom és izgatottak vagyunk, most viszont keveredik a pozitív izgalom és az aggódás, hogy minden rendben van-e.

2009. aug. 15. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én rettenetesen izgultam,h. minden rendben legyen, mindene meglegyen, stb. Szinte csak a vizsgálat végére nyugodtam meg, na meg akkor amikor a doki megmutatta a pici kis kukacot. :):):)
2009. aug. 17. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.Alig bírok már magammal és hol van még este 7 óra.....
2009. aug. 17. 13:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!