Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Beágyazódás ideje alatt...

Beágyazódás ideje alatt használhatok Canesten hüvelykúpot? Ugyanis előjött a gombám, de orvoshoz csak hétfőn tudok menni. Ez az első sikeres clostis hónapom. Így már nem is sikerülhet?

Figyelt kérdés
2009. aug. 15. 10:59
 1/2 anonim ***** válasza:

nem, szerintem várd meg míg megkapaszkodik a babád, és rendben lesz a terhességed. A gomba kellemetlen, de vetélés szempontjából, a kora terhességeknél a gyógyszerhasználat vezető ok sajna. A dokid ad majd valamit ami nem veszélyezteti a beágyazódást, megkapaszkodást, én betadin kúpot kaptam, de nem múlt el tőle, a 12 hét után a canesten segített:(

25 hetes

2009. aug. 15. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Talán még olvasod a válaszokat!

Én pont a beágyazódás idején használtam Canesten hüvelykúpot, így utólag emlékezve :-), ez volt a jel, hogy sikerült!!! A hormonok gyorsan megbolondítják ám a szervezetet. Remélem nálad is a siekrt jelenti a gomba :-)! Írd meg légyszi, hogy mi volt hétfőn a dokinál!

2009. aug. 16. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!