Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyire vagytok babonásak?

Mennyire vagytok babonásak?

Figyelt kérdés

pld: nem vesztek meg neki semmit, amíg megszületik, nem fogadtok el ajándékod... ilyenek.

én nem vagyok babonás, anyósom őrit meg ezekkel (nem az zavar, hogy babonái vannak, hanem, hogy rám is akarja erőltetni őket) ha tehetné paramamit varázsolna belőlem :)

ti hogy álltok a babonákkal? (nem ítélem el azokat sem, akiknek vannak, és lepontozni sem fogok senkit emiatt, csak kíváncsi vagyok)

26 hkm


2012. nov. 18. 11:11
 1/5 anonim ***** válasza:

Én egyáltalán nem vagyok babonás, úgyhogy én már a 12. hét előtt is vettem apróságokat a babának, meg nem vártam, azzal se a 12. hétig, hogy elmondjam a rokonoknak, barátoknak, hogy kisbabánk lesz. Szerintem hülyeség, abban hinni, hogy ha elmegy a baba, akkor az azért volt, mert, hogy már a 12. hét előtt elmondta mindenkinek.


40+2 hkm

2012. nov. 18. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem vagyok babonás, és a terhességem alatt sem voltam az.

Apránként vettünk meg mindent, a 12.hét után.

2012. nov. 18. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem vagyok babonás,folyamatosan vásároltam is a terhességem alatt,pedig korábban nem egy babámat veszítettem el.Viszont pont emiatt én nem mondtam el senkinek,csak a 12.hét után.Nekem/nekünk így volt jó.Szerettem volna megkímélni magam az újabb kínos szituációktól,ha mégis baj lett volna megint.
2012. nov. 18. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

érdekes módon belőlem is anyósom próbál paramamit csinálni olyanokkal, hogy nehogy megvágjam magam, mert meglátszik majd a babán stb.a legjobbat épp tegnap ejtette el: ne ijedezzek, mert ősz hajjal születik a baba...(egyáltalán nem hallottam még erről)

és totál hülyének néz, mikor kifejtem neki, hogy én nem hiszek az ilyenekben.

2012. nov. 18. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

nekem a szellemekkel jön folyton, meg azzal, hogy ne vegyek semmit, mert meghal a baba a pocakomban... nem értem az összefüggést. párom fejét annyira telemagyarázta már, hogy ő sem nagyon díjazza, ha veszek a picinek valamit... bár párom azt hiszi, hogy volt a családban tragédia és emiatt. pedig ez csak babona, szerencsére nem halt meg baba náluk.

szóval vásárolgatok, anyósomnak, meg nem szólok, nem mutatom neki a legújabb szerzeményeket, és így mindenki nyugodt :)

2012. nov. 18. 14:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!