Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Anyukák akiknek a tesó szülés...

Anyukák akiknek a tesó szülés utáni 2.3 hónapban derült ki, milyen az életetek két picivel?

Figyelt kérdés
2012. nov. 19. 14:52
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia, nalunk 3 honap es 2 het van a ket fiunk kozott, most 1.5 es 2.5 evesek. Megmondom oszinten azt hittem nehezebb lesz, nem mondom hogy konnyi, de vannak jo napok es vannak nehez napok. Foleg azt hittem hogy amig ujszulott a masodik akkor lesz nehez, e nem akkor konnyebb volt mivel a pici nagyon sokat aludt :) Most amugy megint terhes vagyok 5 hetes :) es hat nem todom hogy fogok birni a 3-mal, mert ugye a 2 fiunak annyi az energiaja hogy neha alig gyozom oket. Nalad hogy van a dolog? Terhes vagy? Es mennyi idos a pici?
2012. nov. 19. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
szia.hát mi még csak tervezzük hamar a tesót. a lánykám most 7 hetes.hát le a kalappal előtted,biztosan sok erő és kitartás kellett 2 fiúcskához:)a 3.hoz pedig gratulálok:)
2012. nov. 19. 15:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!