Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nem találja a helyét vagy baj...

Nem találja a helyét vagy baj van?

Figyelt kérdés
Nagyon sokat és erőseket rúg ma a babám! Nem vagyok ma a helyzet magaslatán mert szédülök kicsit fájdogál a hasam egész nap fekszem! Mozog a baba sőt már kicsit fáj is és kellemetlen is nem találja a helyét vagy csak ma ilyenje van? 25hetes vagyok

2012. nov. 19. 20:40
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia én csak 21 hetes múltam, de valahogy én is azt érzem hogy ma nagyon aktív a babácskám! és nekem is fájdogált a hasam (méhem) Lehet hogy ma ilyen nap van! :D Most is folyamatosan mozgolódik... :D


Nincs miért aggódnunk, szerintem! Boldog babavárást! :D

2012. nov. 19. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Olyan, mintha vergődne? Csak mert akkor baj van. Talán bemehetnél egy uh-ra azzal, hogy aggódsz hogy "fuldoklik" a babád a köldökzsinór miatt, főleg mivel te se érzed jól magad... Nem akarlak megijeszteni, de inkább menj be feleslegesen, mint hogy tényleg baj legyen!


Remélem tényleg csak aktívabb ma a szokásosnál is nincs baj!


39+3 hkm

2012. nov. 19. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm a hozzászólásokat remélem nem lesz baj most ettem húslevest és megnyugodott! én is jobban vagyok sokkal de holnap reggel szerintem is ultrahanggal fogom kezdeni a napot!
2012. nov. 19. 21:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!