Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 34. héten más is nehezen...

34. héten más is nehezen találja a helyét az ágyban? Hiába használok párnákat, mégis úgy ébredek, mint akin átment az úthenger. Ötletek?

Figyelt kérdés
2010. febr. 1. 07:25
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia!


Én ugyan így érzem magam, mint Te. 35 hetes vagyok most, de ez nálam már egy hónapja tart. Most is fáj a derekam. Nos, ez van. Ki kell bírni :)

2010. febr. 1. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Én is 34 hetes vagyok, és ez a legrosszabb időszakom:(Kb 2 hete szinte nem tudok éjszakánként semmit aludni, napközben viszont 1vagy 2 óra jól esik.Egész nap fáradt vagyok, alig bírom a fenekemet megemelni, pedig neki kellene állni kimosni a babaruhákat meg a többit:)

Nagyon félek, hogy ha ez végig így marad, teljesen kifáradok mire a baba megszületik...

2010. febr. 1. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Dettó.Most is alig aludtam.Ki kell bírni.Próbálom magam tartani mert van egy 16 hós kisfiam.Neki nem mondhatom,hogy megyek aludni,pedig ilyenkor délelőtt annyira jól esne.Már nem sok van,kitartás:)
2010. febr. 1. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szia!


39 hetes vagyok és "megnyugtatlak" egyre rosszabb lesz, de ahogy telik az idő és egyre jobban szenvedsz éjszakánként, úgy közeledik az a nap, mikor a kezedben foghatod. Elöttem már csak ez a kép lebeg... az alvásról már lemondtam, :D

2010. febr. 1. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

en par hete a szoptatos parnaval alszok es azota jobb lett! bar,megfordulni most is eleg korulmenyes es rengeteg helyet foglal, de megeri kiprobalni! ja, most raadasul meg is faztam, ugyhogy 5 percenkent dugul be az orrom es folyton forgok... nekem is mondtak, hogy ez mar csak rosszabb lesz, de azt hiszem megeri!

boldog babavarast es jo alvast! 34km

2010. febr. 1. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Kezdettől fogva szoptatós párnát használtam (teljesen széthajtható fajta), mert leginkább hason szeretek aludni! Nekem nagyon kényelmes volt végig.

2010. febr. 1. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
35hetes vagyok már jó pár hete nem nagyon megy az alvás hajnalokig császkálok 5percenként megyek egy kört mert nemtalálom a helyem sem háton sem oldalt ráadásul a pici is rászokott az éjszakázásra mert fent van velem együtt igy nem unatkozom mert sokszor olyan mozgásokat csinál hogy öröm érezni:) kitartás és jó babavárást:)!
2010. febr. 1. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!