Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mekkora gond? Vitamin téma?

Mekkora gond? Vitamin téma?

Figyelt kérdés

Mostantól csak minden másnap szedném a femibion 400-at. 16 hetes vagyok. Ártok vele, ha fele annyi vitamint adok a babámnak?

Sajnos havi 6000 ft nagyon sok, ezért gondoltam, hogy megfelezném.


2012. nov. 19. 22:12
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
Miért húzod fel magad azon mert valaki nem szed vitamint???Nem kell!!Ha az ember hibás géneket hordoz vagy régebbről az örökítődik a babára át szedhetel napi két marék vitamint akkor se véd a betegségek ellen.A te döntésed hogy szeded,de nem kell azért kiakadni mert nekem és sok másik nőnek vitaminok nélkül is egészséges babája született!!
2012. nov. 20. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 A kérdező kommentje:

Előző két babámmal én sem szedtem egyébként. Mert ugye a femibionról nem tudtam h létezik, az elevit félék meg nagyok.

Azt szerettem volna megtudni hogy az nem gond, ha idáig minden nap szedtem, és most hirtelen felére csökkentem az adagot?

2012. nov. 20. 11:13
 23/36 anonim ***** válasza:
0%

Úristen... Ilyenkor mindig azt gondolom, hogy egy bizonyos IQ szint alatt be kéne tiltani a gyerekvállalást.

Gondoltam belinkelek néhány cikkeket erről, de aztán eszembe jutott, hogy lehet gond lenne a szövegértéssel, talán egy videó jobban célba ér:

[link]

2012. nov. 20. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:
44%

Kérdező, ez természetesen nem neked szólt, hanem azoknak a díszpéldányoknak, akik szerint felesleges a vitamin.

Nem gond, ha kétnaponta szeded, csak az első 12 hétben nagyon fontos, hogy naponta szedd. Mivel ezen már túl vagy, elég 2 naponta szedni, feltéve ha amúgy egészségesen és változatosan táplálkozol. (a változatos táplálkozás nem csak sok zöldséget és gyümölcsöt jelent, hanem minőségi húsokat, halakat stb)

2012. nov. 20. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 Jégtánc ***** válasza:
72%
Szóval akkor kedves belinkelő,akkor ezek szerint mindenki buta,primitív aki nem szedte? Tudod ha te egy olyan okos tanult ember vagy,akkor miért nem hagyod hogy mindenki eldöntse hogy szedi e vagy nem? Milyen alapon,és milyen jogon hurrogod le az embereket akiket nem is ismersz? Ez vall butaságra,nem ettől vagy intelligens.?
2012. nov. 20. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:
Kedves!Ha te jobban érzed magad tőle szedjed!De nehogymár én legyek a rossz meg a többi nő aki nem szed vitamint mégis egészséges babája születik!Jégtánc egyetértek veled.
2012. nov. 20. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:
22%

Kedves Jégtánc, először te butáztál le engem, amikor felhívtam a figyelmet arra a bizonyított tényre, hogy a magzatvédő vitamin megelőzhet bizonyos fejlődési rendellenességeket.

Egyébként igen, butának tartom azt, aki nem fogadja el a tudományt, a tényeket, csak mert azok ellenkeznek az ő téveszméken alapuló meggyőződésével.

2012. nov. 20. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:
14%

26-os. Nem az a baj, hogy te nem szedtél vitamint. A te babád, a te dolgod, hogy kockáztatod az egészségét, az életét, jogod van hozzá (sajnos).

Az viszont igenis baj, hogy valótlanságokat állítasz.

2012. nov. 20. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 Jégtánc ***** válasza:
59%
Azt írtam hogy hülyeséget írtál,nem azt mondtam akkor hogy buta vagy.Okos emberek is tudnak hülyeséget írni....Te támadtál utána elég primitív módon.
2012. nov. 20. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:
Mi a valótlanság?
2012. nov. 20. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!