Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mekkora gond? Vitamin téma?

Mekkora gond? Vitamin téma?

Figyelt kérdés

Mostantól csak minden másnap szedném a femibion 400-at. 16 hetes vagyok. Ártok vele, ha fele annyi vitamint adok a babámnak?

Sajnos havi 6000 ft nagyon sok, ezért gondoltam, hogy megfelezném.


2012. nov. 19. 22:12
1 2 3 4
 31/36 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, de ne vesszetek össze.

Úgy sem tudunk megegyezni, mert mindenkinek más a véleménye, és ezt tartsuk tiszteletben.

2012. nov. 20. 20:56
 32/36 anonim ***** válasza:
Igazad van,bocs.
2012. nov. 20. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:
44%

Az a valótlanság, hogy felesleges dolog a magzatvédő vitamin. Mégpedig azért valótlanság, mert bizonyított tény, hogy a vitamin megelőzhet fejlődési rendellenességeket.

Ha nyitott gerinccel született volna a babád, biztos nem gondolnád feleslegesnek a magzatvédő vitamint, hanem vernéd a fejed a falba, hogy miért nem szedted.

2012. nov. 20. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:
Többet nem írok.De ne akard belémbeszélni hogy ez csak véletlen!!El kell fogadni hogy nem mindenki gyógyszerpárti legyen vitamin vagy bármi más.Nem kell bebeszélni senkinek hogy ha nem szedsz terhesvitamint beteg babád születik.Jó éjszakát.
2012. nov. 20. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:

Én próbáltam szedni terhesvitamint, meg ami ilyenkor ajánlott. A 15. hétig nem hogy híztam volna, még fogytam is. Bármilyen kapszulát próbáltam lenyelni, vagy egyszerűen nem ment le, vagy még le sem ért már visszafordult. Aggódtam is, hogy mi lesz a babával, de miután abbahagytam a próbálkozást sokkal jobb lett a közérzetem, és egészségesebbnek is éreztem magam, mint bármikor máskor. Tulajdonképpen a vitaminokból kapszula terén semmit nem kapott meg a babám, és én sem, mégis teljesen egészségesen látta meg a napvilágot. A táplálkozásra kell figyelni, hiszem azt, hogy nem kettő helyett, hanem kettőnkért eszünk, ugyanakkor semmit nem vontam meg magamtól amit megkívántam.

A méregdrága vitaminok nélkül is itt szuszog a 8 hetes kisbabám, és megfogadtam, hogy a következő babánál semmiféleképpen nem fogok kísérletezni a vitaminokkal.

2012. nov. 21. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 A kérdező kommentje:
Utolsó, én ugyanígy voltam az előzö két terhességnél. Nem bírtam lenyelni, ha mégis akkor meg egyszerre kijött.
2012. nov. 21. 15:05
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!