Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamák, melyik budapesti...

Kismamák, melyik budapesti kórházban érdemes szülni?

Figyelt kérdés

Nem vagyok ismerős Pesten,vidéki nőgyógyászom múlt héten állapította meg a terhességet.

Olyan kórházat keresnék,ahol:

Van alapítványi szoba,lehetséges szülésznőt/orvost választani,van alternatív szülőszoba és támogatják a természetes szülést,a gátvédelmet,ahol az apuka nem csak üvegablakon keresztül láthatja a picit,és ahol összességében normálisak a körülmények.


2012. nov. 21. 18:24
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Szent János kórház. Bemehet a szobába bárki hozzád, rokon barát, a pici is ott lehet veled, de ha akarod leadod estére. Adnak a picinek vizet, pótlást ha kell.

Nagyon szép a szülőszoba, kád labda... saját wc-vel, ha tudod hogy lányt vársz rózsaszínbe, ha fiút kékbe raknak.

Nagyon kedves, rendes volt mindenki.

2012. nov. 21. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm,esetleg orvost-szülésznőt tudsz javasolni?!
2012. nov. 21. 18:31
 3/12 anonim ***** válasza:
Bajcsy kórház, minden feltételnek megfelel amit leírtál. 3 hete szültem ott, alapítványi szoba 4500 forint / éjszaka, két ágyas, a fürdőszoba tiszta, látogatok egész nap bejárhatnak, rooming in rendszer van, veled lehet a pici végig. Én Dr. Mosonyi Péternél szültem mint választott orvos, szülésznőm nem volt, de ha akartam volna lehetett volna választott. Alternatív szülőszoba: kád, labda, franciaágy - én ezekkel találkoztam.
2012. nov. 21. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Szerintem Uzsoki. Most lett felújítva.
2012. nov. 21. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Szia!Én is a Szent Jánosban szültem,kétszer.Nagyon kedves mindenki,az egyik legfelszereltebb kórház,azonnali készenlétben vannak mindenre (engem pl.az első szülésemnél 2 perc alatt kellett császározni,mert leesett a szívhang),kiváló mindegyik(!!) orvos,szakképzettek.Mindenki nagyon kedves,nem pénzéhesek a dolgozók.A szülőszoba nagyon szép,és a kórtermek sincsenek lepukkanva.Apuka,sőt nagyszülő bárki láthatja,nem csak üvegfalon.

Orvosként tudom ajánlani a saját orvosom:Dr.Szathmáry Gábor,írj priviben,ha érdekel a tel.száma.De mondom,csupa-csupa jó orvos van,én szinte mindet ismerem,és bátran ajánlom.

2012. nov. 21. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Őszíntén szólva elsősorban egy normális orvost keresnék, ha ez megvan a többi nem olyan fontos, mit érsz az alternatív szűlőszobával, ha egy hentes kezébe kerülsz? Mikor láttam az Uzsokit nekem is tetszett, hogy szép rendben van, de ott egy borzasztó orvossal találkoztam, biztos vagyok benne, hogy jobban jártam végül lepukkant SOTE 1-gyel jó orvossal.( szülőszoba itt is szép volt, szűlésznő is nagyon jó volt, labdára nem bírtam volna ráülni, vízbe pedig csak fegyverrel lehetett volna kényszeríteni :D )
2012. nov. 21. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek.

Kedves utolsó,olyan helyet keresek,ahol van alternatív szülőszoba+jó orvos is.Remélem,és bízom benne,hogy a kettő együtt nem zárja ki egymást:)

A Jánost mindenképpen megnézem magamnak,úgysincs messze.

2012. nov. 21. 21:58
 8/12 anonim ***** válasza:

Én is a János kórházat ajánlom, nekem is nagyon tetszett, a következőt is ott szeretném majd...

Egyébként Nekem Baltschik Miklós volt az orvosom, a szülésznőt már vajúdás közben "fogadtuk fel", mert nagyon szimpi volt, megkértük, hogy maradjon, ő pedig Sniadowska Szilvia volt...

Őket csak ajánlani tudom :)

2012. nov. 21. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Én a Szent Istvánban fogok szülni remélhetőleg egy héten belül. Ott van minden, amit szeretnél, jó fejek a szülésznők, orvosról csak kettőről tudok nyilatkozni, az enyém, aki nagyon rendes, a másik akivel ügyeleten találkoztam, és meg nem mondanád róla, hogy ott dolgozik, ugyan is nem hord köppenyt, na őt ne válaszd. Gátvédelem is van, de azt tapasztaltabb szülésznővel kell végigcsinálnod, a fiatalabbak annyira nem vágják szerintem. Van alapítványi szoba is, 13 rugó egy éjszaka, tehát ha 3-at vagy bent, akkor kb negyven rugó, nem tudom, hogy ez neked jó ár-e, nekem kicsit magas volt, és így nem olyanban leszek (meg igazából a többi kismama tapasztalata, akikkel együtt vagy, ami ingyen van megfizethetetlen... :))

Amúgy minden szülés természetes, akkor nem természetes, ha a baba a füleden jön ki! :D

2012. nov. 21. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Kedves Utolsó,

a Szent István szemléletéről jókat olvastam.

Melyik orvost érdemes illetve nem érdemes választani?

2012. nov. 22. 00:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!