Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamák, melyik budapesti...

Kismamák, melyik budapesti kórházban érdemes szülni?

Figyelt kérdés

Nem vagyok ismerős Pesten,vidéki nőgyógyászom múlt héten állapította meg a terhességet.

Olyan kórházat keresnék,ahol:

Van alapítványi szoba,lehetséges szülésznőt/orvost választani,van alternatív szülőszoba és támogatják a természetes szülést,a gátvédelmet,ahol az apuka nem csak üvegablakon keresztül láthatja a picit,és ahol összességében normálisak a körülmények.


2012. nov. 21. 18:24
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Én a Szent Istvánban szültem és remélhetőleg a másodikat is ott fogom. Nem volt dokim, meg szülésznőm sem, mégis pozitívak az élményeim. Siklós Nóránál szültem. Szülés után minden nap bejött megkérdezni, hogy rendben vagyunk-e. Szülőszobák barátságosak, labda mindegyikben van, a párod veled lehet és nem kell steril cucc neki. Van egy külön alternatív szoba is káddal, bordásfallal, francia ággyal. Nem alapítványi szobábn voltam, de örültem is neki, mert a többi anyuka sokat segített. A baba végig veled van, te látod el, csak a fürdetést végzik a csecsemősök. Bababarát a kórház. Ha nem értessz egyet az elveikkel, akkor nem ajánlom, mert szigorúan betartanak mindent. Nincs cumi, cumisüveg, cukros víz, karmolás elleni kesztyű stb. Ha nincs tejed és úgy látják, hogy kell a pótlás, akkor nem tápszert adnak, hanem bevizsgált anyatejet. Szülőszoba látogatás szerdánként van.

Remélem tudtam segíteni!

2012. nov. 22. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Ezt szerintem azért nehéz így eldönteni, mert nem mindenkinek ugyanaz jön be. Én egy olyan orvoshoz mentem akivel egy barátnőm nagyon meg volt elégedve, szerintem meg borzasztó. Itt tök jókat írnak többen a Szent Istvánról, nekem meg ketten is rémeseket meséltek. Meg szerencse függő is,hiába jöhetek volna látogatók, én influenza járványkor szültem, látogatási tilalom volt :( hiába van jó orvosod, ha olyan gyorsan megszülsz, hogy be se ér :S. Gátvédelem sem biztos, hogy olyan jól fog esni :( . Csak azért írom ezeket le, nehogy nagyot csalódj, hogy hiába próbálsz utána nézni, megtervezni mindent, sajnos nem tudjuk 100 százalékig a kezünkbe tartani a dolgokat.
2012. nov. 22. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!