Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Extrém korai magzatmozgást...

Extrém korai magzatmozgást mikor lehet érezni? Többedik terhesség.

Figyelt kérdés
2012. nov. 21. 18:57
1 2
 11/19 anonim válasza:
Az Én pocómban is a második babó növekszik. 12 hetes kismama vagyok, és a napokban kezdtem el érezni buborékolásra hasonlító érzést, ami egyre gyakoribb, és erősebb is! Első terhességnél is viszonylag korán , a 16. héten már egyértelműen éreztem!!! :)
2014. jan. 26. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim válasza:
7%
En a 4.babamat varom,es 8hetisen mar erzem a mozgast.tudom h nem tevedek,hisz a legkisebb gyermekem 7honapos,nem tavoli az elozo terhessegem,tehat nem felejtettem el ezt az erzest
2014. jún. 4. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Huha! Akkor lehet, hogy tenyleg en is a babat erzem??? En is azt hittem meghulyultem, mert megcsak a 9. het elejen jarok, de ez ugyanaz, mint a lanyomnak csak mashol. Ezert is kerestem ra, hogy lehetseges e...de ha ilyen sokan allithatok, hogy ereztetek koran, akkor talan en sem csak kepzelodom.
2014. jún. 19. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
*allitjatok
2014. jún. 19. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 Mandarava Dakini válasza:
0%

Sziasztok, én a másodikat várom 8. hét körül vagyunk.

Én is már egy-két hete éreztem valamit, ezért is csináltam a tesztet, mert amúgy semmi más tünet nem utalt rá. A menses ugyan elmaradt, de ilyen volt már korábban is, mivel az első babát még szoptatom, így elég rendszertelenül jött meg eddig is, előfordult, hogy kimaradt egy hónap, gondoltam, most is erről van szó, de nem, jól éreztem. Fura érzés volt, tudtam, hogy nem szokványos, szinte biztos voltam benne, hogy baba. ÉS a teszt igazolta is. Mondjuk az első babánál is nagyon hamar éreztem mocorgást. Akármilyen pici is még, odabent akkor is nagy dolgok történnek. Szerintem aki érzékeny rá, hamarabb érezhet mocorgást, mint a többség...

2015. aug. 20. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Első babánál 14.hét, másodiknál 10.hét (9hét+6nap). Először csak egy kis csiklandozás, aztán másnap (ma) már határozottan mintha egy halacska ficánkolna odabent :) Tegnap még azt hittem, ez csak valami téves észlelés, de mára már egyértelművé vált. A bélmozgással, egyéb izomrángással és ilyesmivel nem téveszthető össze. DE általában csak a vékony testalkatúaknál ilyen korai, én a 174 centimhez 48 kiló voltam, mikor terhes lettem.
2016. júl. 17. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
81%
Én is érzem és még nagyon az elején vagyok. Második babó. Amúgy az jó, mikor írja valaki, hogy az orvos szerint sem lehet érezni. Egy pasi nőgyógyász ne mondja már meg nekem , hogy egy anya mikor érezheti a gyermekét a pocakjában! Abszurd! Aki sosem fog átélni ilyesmit! Bírom ezt! Meg varratszedésnél és gátvarrásnál. "Nem is fáj az!" Orvosom mondta. Pasi volt. Honnan tudja ő azt?
2017. márc. 2. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%
Az első babámat a 16. héten éreztem először. Tényleg olyan volt, mintha buborékok lettek volna a hasamban. A második babámat a 10. héttől éreztem. Én is megkaptam egy ismerős nőtől, hogy az még nem az volt, mai napig ezt mondja, nulla terhességi tapasztalattal. Többedik babánál, mikor már tudja a kismama, hogy mit kell érezni, nem lehetetlen, hogy már egész korai terhességben érzi a babát.
2018. jún. 5. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
10 hetes vagyok most és hátamon feküdtem mikor éreztem valami enyhe mocorgást mintha kicsit feszítene nyomna. 2 terhességgem és ez más nem lehet. Annyit hozzá teszek hogy magasan elől tapadt meg :)
2020. dec. 20. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!