Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha tegnap délelőtt teszteltem...

Ha tegnap délelőtt teszteltem pozitívat, akkor mikor ismételjem meg a tesztelést?

Figyelt kérdés

Szeretnék még egy tesztet csinálni, hogy megnyugodjak tényleg van baba. Tegnap délelőtt 10kor (reggeli 2. pisiből) teszteltem X-Epillel erős pozitívat. Holnap reggel már megismételhetem a tesztelést, vagy várjak még? Gyógyszertárban tudok csak tesztet venni ma délután hozzá, nem tudom ott milyen tesztek vannak. Reggel az első pisiből csinálnám.


Szerintetek teszteljek holnap reggel? Az már 100%-os eredmény lesz?


Köszönöm a válaszokat.


2012. nov. 22. 14:55
 1/8 anonim ***** válasza:

Ha a tegnapi is erős pozi volt, akkor a holnapi is az lesz, nyugi!

Gratulálok!

100% os akkor lesz az eredmény, ha már a kezedben lesz a pici :)

2012. nov. 22. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem egy pozitív,az már elhihető:)Gratulálok,én is tegnap teszteltem dupla vonallal:)
2012. nov. 22. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha erős pozitív volt,akkor már ma akármelyik időszakban is ott lenne a második csík!
2012. nov. 22. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 gabszem ***** válasza:
Én nem tesztelnék még egyszer.
2012. nov. 22. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ha pozi lett, minek tesztelni még?

Én első két gyereknél egyszer teszteltem, most a harmadiknál 5x ugyanis spirálom mellett fogant, nem hittem a szememnek.

16hkm.

2012. nov. 22. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Nyugodtan!:)

ÉN anno 15-öt tesztet csináltam!:)

Ha megnyugtat és anyagilag nem terhel meg, akkor miért ne!

2012. nov. 22. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szerintem attól is függ, érdemes -e, hogy hány napja késik a menstruációd.

Pl. én túl korán tesztelgettem, 3 pozitívat, aztán mégsem lett baba (inapparens terhesség). A ciklus hosszától függően szerintem elmaradt menzesz után pár nappal érdemes csak tesztelni. Ha akkor csináltad, felesleges új, már kérhetsz időpontot az orvoshoz.

2012. nov. 22. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

A nemvárt után 2 nappal csináltam a tesztet, legalábbis körülbelül. Mert nem pontos a ciklusom, hol 29, hol 32 napos, volt már nem egyszer hogy 37 napos lett. És nem is reggeli első pisiből csináltam, ezért a két ok miatt akartam még egy tesztet, megerősítést. Ha nem csinálnék még egy tesztet, akkor ismervén magam, folyton visszatérne a gondolat, hogy nem-e tévedett a teszt, fals eredményt adott, én meg itt beleélem magam a semmibe. Ma reggel reggeli első pisiből megcsináltam még egyet, rögtön kijött a 2vonal, így mostmár megnyugodtam. Dokihoz december első hetében tudok majd elmenni. De mostmár vigyázok magamra, nem szaladgálok ki egy szál pulcsiban, nem mászkálok papucs nélkül a kőpadlón, stb. Remélem minden rendben lesz.

Mindenki válaszát köszönöm, ment a zöld kéz.

2012. nov. 23. 10:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!