Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Volt már valaki a váci Elitte...

Volt már valaki a váci Elitte 4D ultrahang szakrendelőben?

Figyelt kérdés
Milyen felvételeket készítenek? Mik a vélemények, tapasztalatok? Írjon légyszi aki volt már itt!! :)))
2012. nov. 22. 16:23
 1/2 anonim ***** válasza:

Hűűű....sztem ne menj!

Én voltam a 14. héten...mivel azt irták a neten hogy már akkoris ajánlott, merthogy megnézik mindenét (genetikai).

Amikor megjelentünk azzal fogadtak hogy túl korai és hogy ne várjunk babás fotokat és hogy inkább csak simát csinál. aztán mondtuk neki hogy ne szoljon bele a mi pénztárcánkba és csinálja meg amiért jöttünk. Azt mondta hogy ő a nemét nem tudja megmodnani mert nem orvos...hozzáteszem még szonográfus sem volt sztem csak vmi jött ment mert még részeg is volt, ugy kellett nyugtatgatni a páromat mert láttam rajta hogy szakad a cérna. Semmijét nem mérte meg, csinált egy pár képet és ennyi. Az meg a csúcspont volt amikor papírról olvasta le hogy hogyanis kell kiírni dvd-re a felvételt. Annyi volt a pozitív hogy a felvétel nem volt szar (de sztem nem csak ez számit ha már kiadok 12 ezret érte) Sztem. nagyívben kerüld el....azóta a pólusba járunk, ott aranyosak kedvesek elmagyaráznak mindent és jók a képek meg a felvétel is.

2012. nov. 22. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Hűha tényleg?


Nekem az volt a furcsa hogy egy olyan hölggyel beszéltem, aki kicsit törte a magyart, de nem is ez a baj, hanem azt mondta , amit furcsálok, hogy a doktornő, nagyon türelmes, nem az az idegbeteg kapkodós fajta!!!! nahát gondoltam magamba, 12-13 ezerért ne is legyen már senki idegbeteg!!!! nem?

2012. nov. 22. 18:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!