Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 14 hetes kismama vagyok az...

14 hetes kismama vagyok az éjszaka bevéreztem. Bementem a korházba minden rendben. Baba él, méhszáj zárt. Mitől lehetett? Más is járt így? Előfordulhat még?

Figyelt kérdés
2009. aug. 16. 17:31
 1/7 anonim ***** válasza:
88%
ne haragudj, de miért nem kérdezted meg a kórházban?
2009. aug. 16. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Hogyhogy nem mondtak meg neked mitol lehetett?


Sokfele oka lehet, fugghet attol, hogy hol tapad a meh, hogy van e mehszajsebed, hogy megeroltetted-e magad, szextol, veromlenytol...

2009. aug. 16. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is 14 hetesen véreztem be elöl fekvő méhlepény miatt. Illetve azért mert volt egy vérömleny a lepény mellett és amiatt elkezdett leválni a lepény. Javaslom kérdezd meg az orvosod mi történt és pihenj sokat!
2009. aug. 16. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Én 29,32,34 és 36 hetesen véreztem, elsőre egy hetet kórházba fogtak, de semmit nem tettek, se gyógyszert nem kaptam, se nem vizsgáltak, semmi. Egy infúzió ment le az első órában és ennyi.

Nem tudják, hogy mitől van, ha konkrét okát nem látják.

Ha bármikor ilyen van, azonnal kórház, és nézzenek meg!!De ne legyen...

2009. aug. 16. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Miért lett lepontozva az első? Igaza van! Valamit csak mondtak ott, mi nem tudjuk neked kibarchobázni...
2009. aug. 16. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

En 11 hetesen vereztem be az elso babammal, nagyon megijedtunk, mert egyik pillanatrol a masikra osszeestem, annyira gorcsortem es omlott belolem a ver. Mire a korhazba ertunk a gorcs mar elmult, a verzes megmaradt.

Megvizsgaltak, volt uh es az eredmeny ugyanez volt: a baba jol van, a mehszaj zart, nem tudni, hogy mi a gond. Par nappal kesobb megnezett egy masik doki (a verzes egyebkent egy nap alatt teljesen elmult) es o mar latta, hogy lett egy veromleny, ugyanis a mehlepeny fele levalt. Azt mondta, hogy nem vakok voltak a korhazban, hanem elofordulhat, hogy abban a pillanatban nem latszodott meg, mert o is a haematomat mar azert latja, mert megalvadt ott a ver.

Egy par hetig veszelyeztetett voltam, pihennem kellett sokat, de visszatapadt a mehlepeny, felszivodott a veromleny es utana meg dolgozni is vissszamehettem, semmi gond nem volt mar.

A 40. heten szultem egy egeszseges kisfiut, kozel 4 kg volt, ugyhogy ot sem viselte meg a dolog.

Hasonlo jokat kivanok neked is!

2009. aug. 17. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.Nem véletlenűl írtam ki a kérdésem.Megkérdeztem a korházba de sajnos válaszra sem méltattak.Sőt még meg kérdőjelezték azt is,hogy egyáltalán véreztem-e mert mire beértem már csak min.barnázás volt.
2009. aug. 17. 13:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!