Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 10 hetes vagyok, érdemes új...

10 hetes vagyok, érdemes új télikabátot vennem? Nem kismamát, hanem simát.

Figyelt kérdés
Egy snowboard dzseki az álmom :) Tavaly nem volt rá pénzem, idén vajon hamar kihíznám?
2012. nov. 23. 13:00
 1/5 anonim ***** válasza:

vedd meg nyugodtan úgyis csak tavasszal kezd el igazán kerekedni a pocakod

szóval hajrá.

2012. nov. 23. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2012. nov. 23. 13:05
 3/5 anonim ***** válasza:
79%
még vagy 10-14 hétig tudnád hordani alkattól függően. ha megteheted,én megvenném,mert ha már meg lesz a gyerek,nem biztos,hogy szánsz majd magadra! szülés után is jó lesz az még!
2012. nov. 23. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
79%

Ha első babádat várod,akkor szerintem is megveheted,mert első babánál nem nő olyan hamar a poci mint a másodiknál.Leszel kb 18 hetes,mire nőni fog(sztem),az február lesz,és éppenhogycsak ki tudod húzni a kabátban a telet. :)

Úgyhogy szerintem még pont belefér. :)

2012. nov. 23. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

En meg mindig a regi telikabatom hordom (bar lassan nem tudom begombolni). Sztem vegyel nyugodtan.

35h km

2012. nov. 23. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!