Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogyan mondjam el neki, hogy...

Hogyan mondjam el neki, hogy állapotos vagyok?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Egy évig nagyon jó barátok voltunk, együtt jártunk mindenhova, ahogy mondani szokás sülve-főve együtt voltunk. Én pedig beleszerettem, ezen nincs mit tagadni, viszont nem akartam a barátságunkat elrontani azzal, hogy járjunk együtt. Ezt a dolgot Ő hozta fel többször is, míg végül én egyszer belementem, mondván próbáljuk meg. Egy hét múlva nagyon csúnyán, csak úgy a fejemhez vágta, hogy nem akar együtt lenni velem. Rosszul esett, az ahogy mondta, de úgy döntöttem, hogy adok még egy esélyt a barátságunknak. Nem akartam elveszíteni.

Körülbelül két hónapja szexeltünk. (Megjegyzem ezt a dolgot már szinte a barátságunk elején felhozta, csak én azon az állásponton voltam akkor hogy ugye a barátok nem szexelnek egymással.) Többször is lefeküdtünk, megszakításos közösüléssel védekeztünk. Az előző "menstruációm" fura volt, szerintem a beágyazódási vérzést gondoltam annak... Most pedig kiderült, hogy állapotos vagyok. A sráccal viszont körülbelül egy hónapja nem beszélünk, valamiért haragszik rám, ha rákérdeztem, nem mondott semmit, felvett egy elég bunkó stílust.

Nem tudom hogy mondjam el neki ezek után, kérlek segítsetek!

Én 21 vagyok, Ő 24.



2012. nov. 23. 19:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Megtartod a kicsit?
2012. nov. 23. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Igen, szeretném megtartani. Lakásom van (igaz másik városban, szóval költöznöm kéne), biztos vagyok benne, hogy a szüleim is támogatnának.
2012. nov. 23. 19:16
 3/12 anonim ***** válasza:

Ha nem áll veled szóba, küld neki egy üzit.

Gratulálok.

2012. nov. 23. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
51%

A megszakitás NEM védekezés, nem tudom, hogy lehettél ennyire könnyelmü.


Hivd fel, vagy irj neki SMS-t, vagy keresd meg személyesen és mondd meg neki, hogy apa lesz, és hivd fel a figyelmét, hogy a "módszere" ennyire nem ér semmit.

2012. nov. 23. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
69%
Ez a történet egy tinilány értelmi szintjén van. Bocs, ez kikívánkozott... Baromi egyszerű a történet: eléállsz és közlöd, hogy babát vársz. Mivel a megszakításos védekezés nem védekezés, ezért simán benne volt ez a "meglepi csomag" a dologban. Baromi felelőtlenek voltatok, de ez a tényen már nem változtat. Gondold át mit szeretnél a kicsivel és ezt is mondd el az "kapujának". Az életed ezután úgysem lesz már ugyanaz, bárhogy is döntöl. Remélem azért a későbbiekben felelősségteljesebben fogsz élni...
2012. nov. 23. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy nem a legjobb döntés volt ez a "védekezési módszer", de ez most már lényegtelen.

Az apával egy helyen dolgozunk, szóval találkozunk személyesen. Munkával kapcsolatban beszélünk kizárólag, akkor is csak ha nagyon muszáj. De azért mégsem mondhatom el neki ebédszünetben...

2012. nov. 23. 19:41
 7/12 anonim ***** válasza:

Szia!!

Hát ha máshogyan nem akar veled beszélni...akkor kénytelen leszel akár abban az ebédszünetben(mert el kell mondanod neki)...mond hogy ez van és te meg akarod tartani.. aztán majd ugyis lesz valahogy! De amig nem mondod el neki lehet csak még inkább távolodni fogtok egymástól...

TE nem érzel iránta többet mint barátság? És Ő?

Nem gondolod, hogy lenne esélyetek együtt???

Gondold át mert egy gyerek neveléséhez két szülő kell, vagyis egy normális család ebből áll...Csonka családban felnőni nem jó!! SE neked nem lesz jó, se a babócának..!

Gondold át, mert ez nagyon nagy felelősség!

Barátságból is lehet szerelem!:-)

Sok sikert!(semmiképpen ne vetesd el, mert az gyilkosság, bárki bármit mondjon)

5 hetes kismama!:-)

2012. nov. 23. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
bocsi szóval te szerelmes vagy...de Ő? Hogy nyilatkozott előtte az érzéseiről, irántad?
2012. nov. 23. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
remélem örülni fog a babának!
2012. nov. 23. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
48%
Hülye voltál, most meg eheted, amit főztél. Tudtad, h nem szeret, tudtad, h csak barátok lehettek, tudtad, h terhes lehetsz, ha nem védekeztek normális, mégis szexeltetek. CSak gratulálni tudok, nagyon felelősségteljes vagy. Hogy mondd el? Képzeld XY., apa leszel!
2012. nov. 23. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!