Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Görcsöl a hasam főleg a jobb...

Görcsöl a hasam főleg a jobb oldalon. Úgy érzem mintha meg akarna jönni. Mit vehetek be, hogy ne okozzak kárt a babának, ha van?

Figyelt kérdés

Már vettem be Magne B6-ot, de nem enyhült.

Az utolsó menzeszem május 8-án kezdődött, a periódusom 28 napos.Egy kalkulátor szerint,ha terhes lennék, kedden kellene beágyazódnia.

Könnyen felfázom, tehát az is lehet.Ilyenkor aszpirint, vagy diclofenátot veszek be és 1-2 szem után megszünik...

De most nagyon reménykedem.

Mit tanácsoltok?


2008. máj. 25. 21:43
 1/3 anonim ***** válasza:
A terhesseg elso 6 heteben meg nincs kapcsoalt anya es magzat kozott, nem jut at semmi. De ha baba lesz, nem lehet majd minden gorcsre bevenni fajdalomcsillapitot, foleg az elso trimeszter masodik feleben, az 5-6. hettol a 14-ig foleg ovatosan.
2008. máj. 25. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Semmit ne vegyél be amíg nem konzultáltál az orvosoddal! terhesen nagyon sok, mindennapos gyógyszer is szigorúan ellenjavallt, és csak végső esetben adnak bármit az orvosok is! Szóval magadtól ne szedj semmit, inkább kérdezz feleslegesen, de nehogy ártson a picinak. Próbálj vigyázzni magadra, főleg ha tudod, hogy érzékenyebb vagy! Nagyon szorítok, remélem a készülődő méhed piszkálódik csak!
2008. máj. 26. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszaitok.Mostmár jobban vagyok.

De kora reggel vettem be egy Diclofenac-ot:(

Három hónap alatt 2x lettem terhes és nem bírt megtapadni;

Mind a 2x nagyon rosszul voltam.

4 különböző orvos vizsgát.

Félek az újabb csalódástól.

Jóideig nem akarok orvoshoz menni.

2008. máj. 26. 17:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!