Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Vélemények? Korai terhesség...

Vélemények? Korai terhesség esetén nem kívánom az ételeket!

Figyelt kérdés
5 hetesen normális, ha nem kívánom az ételeket? Nincs hányingerem és nem undorodom semmitől, de soha nem tudom mit egyek, mert nem kívánok semmit!
2012. nov. 24. 11:56
 1/9 anonim ***** válasza:
Teljesen normális, nekem szinte végig ez volt...nem is híztam egy dekát sem :)
2012. nov. 24. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nekem ez volt 3 hónapos koromig.Fogytam is 3 kg-t. Amit tanácsolok: menj el a boltba napi többször is ha kell,nézelődj hosszan és amit megkívánsz azt vedd meg és minél előbb edd meg. Ne várj vele sok időt,mert a kívánosság egyik pillanatról a másikra változik. Jah és a terhesvitamint minden nap vedd be,nem a baba miatt hanem azért,hogy neked jobb legyen. Boldog babavárást. 6 hetes fiuúska anyukája
2012. nov. 24. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Megfogadom a tanácsot, elmegyek a boltba "kívánózni". :)

Igazából csak amiatt kérdeztem, hogy még korainak tartom az efféle dolgokat, de hát ezek a fránya hormonok... :)

2012. nov. 24. 14:17
 4/9 anonim ***** válasza:

Nálam pl fordítva volt.Én 5 hetesen szó szerint zabáltam.Majd rá 1-2 héttel jött az,hogy nem igazán esett jól semmi az erős hányingerek és émelygések miatt.Aztán visszaállt a normál táplálkozási szint.Napi 2x max 3x étkezem.

Boldog babavárást!!


16+4 hkm

2012. nov. 24. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Nagyon köszi neked is a választ!

Neked is hasonló jókat kívánok! :)

2012. nov. 24. 18:20
 6/9 anonim ***** válasza:
Én meg mindent kívánok, viszont ahogy nekiállok enni, felfordul a gyomrom. :D Sehogy sem jó ez. :)
2012. nov. 24. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
:)Hát igen, de pont ez a szép ebben... :)
2012. nov. 25. 07:59
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem is így kezdődött. Aztán a 8. héten jött az émelygés is, ha csak rágondoltam bizonyos ételekre, vagy megéreztem valamilyen szagot. Most már ez enyhült, de változatlanul nem kívánok semmit. Inkább kötelességből eszem. :) (9 hetes vagyok)
2012. nov. 25. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

:)

Szép kilátások. :)

Gratulálok neked!

2012. nov. 25. 18:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!