Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Rettegek a szüléstől! Sziaszto...

Rettegek a szüléstől! Sziasztok! Van már két lányom, az elsőt császárral szültem nagy kinlódások után, a másodikat hüvelyi uton 2 óra alatt. Mindkettőnél oxitocint kaptam. Többi lent. Mire számithatok 3. szülésnél?

Figyelt kérdés
Milyen lesz a 3. szülésem szerintetek? Szeretném magam elköttetni is egyben, ezért örülnék a császármetszésnek!
2012. nov. 24. 20:06
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Utolsó voltam a Gyáli anyuka . :)
2012. nov. 26. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
2012. nov. 26. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 szsuzs ***** válasza:
én a 3-at várom, és én is iszonyúan félek. az első 2-t természetes úton szültem, az elsőbe majd belehaltam (legalábbis én ezt úgy éltem meg)... érzéstelenítéssel akartam a 2-at szülni, de későn kezdték az infúziót adni, így eda-ra nem volt idő...biztos nem volt nehéz, de én attól is iszonyúan félek... amikor rámtört az az érzés, hogy úúúristen, megint kezdődik az a brozalmas irányíthatatlan fájdalom... és most nagyon szeretnék EDA-t. az első 2 a szt Imrében született, de itt nem nagyon szeretnek fájdalmat csillapítani, így most még a nyakamon a teher, hogy a Péterfyt vagy a János kórházat válasszam, és izgulok hogy lesz-e idő bmelyikbe beérni...nem akarok az eda-ról lecsúszni, és úgy érzem elfogyott az erőm:( az elején szabályos állandó vizsgadrukkal küzdöttem, azt sem hittem, hogy meg tudom tartani, olyan rosszul voltam, pedig akartuk ezt a picit. bárcsak június lenne már!
2012. dec. 1. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

A második is nehéz volt ?

Meddig tartottak a szüléseid ?

2012. dec. 3. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

Elolvastam azt a cikket..

Csak szülésre ne kerüljön sor soha életemben! Még mindig le vagyok sokkolva, hogy szerintem ez még attól is rosszabb lehet, mint ahogy én hittem :S

Nem csoda, ha nyugtalan vagy Kedves Kérdező, de azt hiszem, ha már kétszer ilyen ügyes és bátor voltál, akkor most sem lehet semmi probléma :)

A többi anyukának is grat, erős csajok vagytok!

32N

2012. dec. 4. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

Kedves Utolsó !

HA még nem szültél emiatt nehogy ne vállalj gyermeket !

Nézzd ! Ennek ellenére mindannyian itt vagyunk és az x-ik gyermekünket készülüönk világra hozni ! Valamiért csak csak "mazochistáskodunk " nem -de ? :))

Én is rettegek de nagyon várom már .

2012. dec. 4. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 szsuzs ***** válasza:

az elsőnél megzatvíz folyás után 15 órával kezdődtek a fájások, 6 óra szinte összefüggö, a második 12 órával a magzatvíz után kezdődő fájások, kb 2,5 óra.

A fenti cikket pedig látszik, hogy egy pasi írta, aki még sosem szült. Pl nem a kitolás fáj a leginkább, az sem kellemes, de ami előtte van... és próbálná meg ő egy olyan helyzetben PONT úgy kontrollálni magát... megnézném én azt a fickót... sok minden nem pont úgy van, mint ahogy ő leírta... kívülről biztos sokkal félelmetesebb látni egy szülést mint benne lenni, bár ha meg benne vagy, nincs menekvés, nincs pihi, csinálni kell... talán soha semmikor nem vagyunk az életben annyira jelen, mint akkor...

2012. dec. 4. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Igen ez igy van ,hogy nem a kitolási szak ami borzalmas hanem az elötte levő "kinokat " nem birom én sem .De szerencsére valahogy úgy van megalkotva az egész ,hogy amikor közöljük a szülésznővel (én legalábbis szoktam ) ,hogy nem birom és meghalok akkor lesz vége és jön a baba .Utána pedig egy csoda történik ami az életben soha máskor !

A legfájdalmasabb és a legszebb dolog a világon !

Abban pedig biztosan van valami ,hogy fejben is eldőlhetnek a dolgok és számit a hozzáállásunk is ,persze baromi nehéz adott szituban ügyesnek lenni !

2012. dec. 4. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 szsuzs ***** válasza:
én most nagyon EDA-ra gyúrok...
2012. dec. 7. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Tőlem az valahogy távol áll bár tudom ,hogy sok a pozitiv is ami mellette szól.. :)
2012. dec. 8. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!