Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van aki terhesség elott...

Van aki terhesség elott dohányzott és áttért az elektromos cigire, miután megtudta, hogy terhes? Nem néztek rátok ferde szemmel?

Figyelt kérdés
2012. nov. 25. 11:08
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
0%
Az elektromos cigiben is van nikotin, ugyanannyi, mint a simában. Csak kátrány nincs benne.
2012. nov. 25. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Nincs benne ugyanannyi nikotin,van nikotinmentes patron :)
2012. nov. 25. 11:30
 3/13 anonim ***** válasza:
0%
Az meg felesleges.
2012. nov. 25. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Rendben,neked felesleges,lehet másnak nem :)
2012. nov. 25. 11:33
 5/13 anonim ***** válasza:
41%
Szia.Nem ÉN SZÍVTAM mint az állat na jó ez egy kicsit erős volt.Naponta 3-4-szál és nem raktam le ,tudom,tudom sze.......vagyok de 12-héten megtörtént a csoda és végleg leraktam ,és olyan de olyan boldog vagyok .Nem is kell az a büdös bagó és ami pénzt meg sporolok az költöm a mókuskámra és persze magamra .Szerintem Nekem így jobb .De ha valaki nem tudja letenni akkor jobb az elektromos mint az igazi.
2012. nov. 25. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
49%

Nem néztek rám csúnyán és még most is azt szívom a nikotinmentest... ilyenkor már nem is a nikotin a lényeg, hanem inkább hogy legyen a szánkban valami...

Ha meg valaki beszól.. nyugodtan meg lehet kérdezni, hogy mi köze hozzá... és kész.. ne hogy már mindenki beleszólhasson abba hogy mit csinálsz!


nikotin és kátrány mentes, ha meg valaki ezért is ugat akkor nagyon tudom sajnálni, mert iszonyatosan buta!

2012. nov. 25. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
68%
Nyugodtan le lehet pontozni, ezzel csak magatokat minosititek! A lenyeg akkor is valtozatlan, a nikotin mentes e cigi csak a potcselekves kivaltasara szolgal.. es NEM KAROS! Nem jobb szerintetek mintha a sima cigit szivna?
2012. nov. 25. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
33%

Karos az e-cigi.

[link]

De, ha beutod a google-be, szamos cikket talalsz errol.

A WHO-ban nem hulyek dolgoznak.

2012. nov. 26. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

"Az elektronikus cigi hatása az egészségre eddig még tisztázatlan!"


Igen minden bizonnyal... meg a kenyér, meg a tej, meg a víz, meg a levegő is káros...

2012. nov. 26. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

"Használnak azonban olyan folyadékot is az e-cigaretta feltöltésére, mely nikotinmentes, és természetesen sokkal egészségesebb megoldás."


Ahogy mondják úgy van!!! Mi is ezt mondtuk!

2012. nov. 26. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!